Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

Jak taniej tankować na stacjach benzynowych? Toyota Bank oferuje w prezencie nawet 600 zł.

Średnia cena benzyny tylko w ciągu ostatnich dwóch miesięcy wzrosła o ponad 30 gr. za litr. Na paliwie można jednak zaoszczędzić, wykorzystując do tego chociażby promocje oferowane przez niektóre banki. Toyota Bank oferuje w prezencie nawet 600 złotych. 

Wakacje to tradycyjny okres, w którym ceny benzyny wędrują w górę. Więcej przejazdów na dłuższych niż normalnie trasach, sprawiają, że popyt na paliwa rośnie, a wraz z nim i ceny widoczne na dystrybutorach. Często bez względu na hurtowe ceny paliw czy kurs walutowy. Tylko od maja tego roku średnia cena benzyny PB95 wzrosła z 5,32 zł/l do 5,63 zł/l*, czyli o prawie 6%.

Sytuacja kierowców nie musi być jednak beznadziejna, nawet w wakacyjnym okresie. Istnieje co najmniej kilka sposobów, aby paliwo tankować taniej.

- Można spróbować łączyć zakupy z tankowaniem na stacjach należących do sieci hipermarketów. Można również przystąpić do jednego z programów bonusowych, w których zbiera się punkty za dokonane zakupy i wymienia na nagrody. Można w końcu połączyć przyjemne z pożytecznym i skorzystać z promocji oferowanych przez niektóre banki – mówi Ireneusz Wojciechowski, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Toyota Bank.

Toyota Bank oferuje promocję dla wszystkich posiadaczy samochodów marki Toyota i Lexus – bez względu na stan i wiek auta. Wszyscy posiadacze dowolnego konta w banku mogą skorzystać z promocji „600 zł mniej za paliwo z Toyota Bank”.

Bank wypłaci właścicielom japońskich samochodów premię w wysokości 5% od zakupionego paliwa na stacjach benzynowych. Oznacza to, że dzięki nowej promocji, klienci banku mogą otrzymać ponad 100 litrów paliwa w prezencie. Jedynym warunkiem otrzymania premii jest dokonanie co najmniej dwóch transakcji bezgotówkowych w miesiącu za każde tankowanie paliwa dokonane jedną z kart Toyota Bank. Do promocji można przystąpić do 30 września 2013 r., a okres wypłaty premii potrwa do końca grudnia 2013 roku.

- Jeśli mamy taką możliwość, warto wykorzystywać efekty synergii pomiędzy bankiem, a naszymi codziennymi obowiązkami. Może się okazać, że oprócz promocji w oprocentowaniu depozytów, czy większej przychylności przy zaciąganiu kredytu, bank będzie w stanie zaoferować nam coś więcej – chociażby tańsze paliwo. Nie tylko przez wakacje – dodaje Ireneusz Wojciechowski.

* źródło: Money.pl

Więcej informacji na www.toyotabank.pl

Informacja prasowa
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016