Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

POLECANE Szybkie pożyczki gotówkowe na raty

Pożyczka na raty TakTo

Istnieje możliwość uzyskania nawet 10 000 złotych, na okres od 3 do 36 miesięcy.

Pożyczka na raty online Ratka.pl

Wybierz kwotę pożyczki do 5000 zł i spłacaj nawet w 24 ratach miesięcznych. Pieniądze możesz otrzymać na konto lub odebrać na poczcie.

Średnia ocena produktu:

Oceniono produkt: 6 razy

Aasa

Pożyczka ratalna

Aasa

Szczegółowe informacje pożyczki gotówkowej:
Kwota pożyczki [PLN]: 1000 - 5000 PLN
Okres kredytowania: 6 – 24 miesięcy
Wiek pożyczkobiorcy: 20 – 80 lat
Min. czas wypłaty gotówki: kilka dni
Pożyczka bez BIK: NIE
Forma spłaty: raty miesięczne
Opłata za weryfikację danych: 1 zł
Koszt wnioskowania przez SMS: ----
Przedłużenie spłaty: ----
Odsetki za zwłokę: dwukrotność stopy referencyjnej NBP oraz 5.5 punktów procentowych
Opłaty za zwłokę: 25 zł - pierwszy monit
49 zł - wezwanie do zapłaty
49 zł - ostateczne wezwanie do zapłaty
49 zł - przekazanie do windykacji
Po jakim czasie kolejna pożyczka: po spłacie min. 50% rat bieżącej pożyczki


JAK WYGLĄDA POŻYCZKA NA RATY W AASA


Serwis Asakredyt.pl swoją ofertę kieruje do wszystkich, których interesuje szybka pożyczka przez internet. Kwota pożyczki ratalnej dostępna jest od 1000 zł do 5000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy. Można ją wykorzystać na dowolny cel - szybki kredyt może pomóc w sfinansowaniu niewielkiego remontu, jest także źródłem dodatkowej gotówki przy niezaplanowanych wydatkach i w trudnych sytuacjach życiowych.

ŻEBY UZYSKAĆ POŻYCZKĘ RATALNĄ ONLINE W AASA NALEŻY


Mieć co najmniej 20 lat, ale nie więcej niż 80 lat. Posiadać Pesel, stały adres zamieszkania, telefon komórkowy oraz stały dochód w Polsce. Standardowo nie są wymagane żadne dokumenty, lecz w niektórych przypadkach możemy zostać poproszeni o dostarczenie zaświadczenia o zatrudnieniu, wyciąg bankowy lub inny dokument potwierdzający stały dochód. Osoba ubiegająca się o pożyczkę nie może figurować w rejestrze dłużników. Jeżeli nie posiadasz konta w banku, składając wniosek możesz wybrać, jako sposób wypłaty pożyczki, opcję "Odbiór na poczcie czekiem GIRO". Pieniądze będzie można wypłacić na dowolnej poczcie.

KOSZTY SZYBKIEJ POŻYCZKI ONLINE NA RATY W AASA

 • Roczna stopa oprocentowania jest stała i wynosi 10%
 • Opłata przygotowawcza zależna od wysokości pożyczki
    390 zł - od 1000 zł do 1400 zł
    590 zł - od 1500 zł do 2400 zł
    975 zł - od 2500 zł do 3400 zł
  1365 zł - od 3500 zł do 5000 zł
 • Opłata administracyjna doliczana do każdej raty miesięcznej zależy od wysokości pożyczki
  15 zł - od 1200 zł do 2400 zł
  25 zł - od 2500 zł do 5000 zł
 • Opłata płatna jednorazowo wraz z pierwszą ratą pożyczki w przypadku wyboru przez Klienta wypłaty pożyczki w formie czeku Giro - 13 zł

PROCEDURA UBIEGANIA SIĘ O SZYBKĄ POŻYCZKĘ PRZEZ INTERNET W AASA


Ubiegając się o pożyczkę wybierz kwotę i okres spłaty na stronie internetowej asakredyt.pl. Kolejnym krokiem będzie wypełnienie krótkiego wniosku, w którym należy podać podstawowe dane osobowe. Decyzję o przyznaniu pożyczki na raty, otrzymasz telefonicznie lub mailowo jeszcze tego samego dnia. W przypadku otrzymania decyzji pozytywnej zostaniesz poproszony o przesłanie opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 zł na wskazane konto, w celu potwierdzenia swoich danych osobowych. Możesz również potwierdzić swoje dane na portalu Facebook.com, aby otrzymać rabat w kwocie 10 zł. Teraz pozostanie już tylko zapoznać się ze wstępnym harmonogramem spłat i dokładnie przeczytać umowę. Dokumenty otrzymasz na wskazany we wniosku adres mailowy, a następnie na podany adres korespondencyjny za pośrednictwem kuriera. Oddaj kurierowi podpisaną umowę i korzystaj dowolnie z kwoty pożyczki.

BAZY DANYCH W JAKICH ZOSTANIESZ SPRAWDZONY W AASA


 W ramach procesu weryfikacji Klienta Aasa Polska sprawdza bazy BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD), BIK i ZBP.

CO JEŚLI NIE MOŻESZ SPŁACIĆ W TERMINIE POŻYCZKI NA RATY W AASA


W przypadku kłopotów ze spłatą pożyczki należy jak najszybciej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, w celu znalezienia dogodnego rozwiązania. Dodatkowo za brak wpłaty w terminie zostaną naliczone dodatkowe koszty za upomnienia oraz odsetki za opóźnienie.


PRZYKŁAD REPREZENTATYWNY
Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 1500 zł na okres 10 miesięcy wynosi 173,75%. Raty miesięczne (236,74 zł / 235,10 zł / 234,19 zł / 232,63 zł / 231,64 zł / 230,37 zł / 228,93 zł / 227,82 zł / 226,47 zł / 225,27 zł). Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki - 69,16 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 590 zł, opłata administracyjna (koszt miesięczny - 15 zł tj. koszt za cały okres - 150 zł). Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 2309,16 zł (stan na dzień 11.03.2016 r.).


Jeśli masz wątpliwości sprawdź AASA opinie innych użytkowników dostępne w dziale Opinie poniżej.
Użytkownicy o pożyczce gotówkowej
Podpis: zadowolony klient

Czy użytkownik poleca produkt:

Ocena produktu:

Właśnie niedawno brałem u nich pożyczkę. Pieniążki mam na koncie, a wszystko trwało 2 dni bez BIK itp. Skorzystałem w asaa z pożyczki 1500 zł na 7 miesięcy i rata wynosi około 280 złotych miesięcznie. W pełni zasłużona dobra opinia.
Podpis: Alina

Czy użytkownik poleca produkt:

Ocena produktu:

Zdecydowanie solidna szybko działająca firma kredytowa. Dla każdego indywidualnie wyliczają kwotę, która jest najrozsądniejszym rozwiązaniem i niemal wszyscy otrzymują tu kredyt. Super!
Podpis: Hela

Czy użytkownik poleca produkt:

Ocena produktu:

Jestem bardzo zadowolona z miłej, kompetentnej obsługi. Kolejnym plusem jest szybkość działania i przejrzystość umowy. Polecam wszystkim.
Podpis: Iza

Czy użytkownik poleca produkt:

Ocena produktu:

Witam... dostałam pozyczke w kwocie 2000 zł bez żadnych formalnosci i przedpłat właśnie w aasa kredyt. Nie mogę nic złego powiedzieć o tej firmie.
Podpis: Krzysztof

Czy użytkownik poleca produkt:

Ocena produktu:

Dostałem pożyczke w kwocie 2000 zł na 24 miesiące bez żadnych formalności i przedpłat. Nie mogę nic złego powiedzieć o firmie Aasa.
Podpis: j23

Czy użytkownik poleca produkt:

Ocena produktu:

Ja również polecam firmę Aasa. Dostałem u nich kolejną pożyczkę chociaż miałem spłaconą tylko jedną ratę pierwszej. Bardzo miły pan z obsługi klienta powiedział, że muszę tylko opłacić jeszcze dwie raty i bez problemu dostałem kolejny kredyt. Jak dla mnie najlepsza firma pozabankowa z dostępnych na rynku. Niczego nie ukrywają jak w bankach a wysokość koszów da się wytrzymać. Polecam każdemu niezdecydowanemu.
Dodaj opinię
Aktualności - Szybkie pożyczki gotówkowe na raty
Pożyczka na dowód bez zaświadczeń o dochodach
Wystarczy dowód i udanie się do prywatnej instytucji finansowej, aby cieszyć się z pieniędzy, które pozyskaliśmy na wycieczkę, nowy telewizor lub dowolny inny wydatek. Bez zaświadczeń o dochodach, bez żyrantów, bez innych poręczeń lub sprawdzania BIK - szybko i wygodnie.  
Rezygnacja z umowy kredytu ratalnego i pożyczki na raty
Wiele czynników wpływa na decyzję o skorzystaniu z kredytu ratalnego bądź pożyczki na raty. Dodatkowa gotówka pomoże zrealizować plany i marzenia, nie nadwyrężając naszego budżetu domowego, pod warunkiem, że decyzja była dobrze przemyślana.
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016