Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

POLECANE Szybkie pożyczki gotówkowe na raty

Pożyczka na raty TakTo

Istnieje możliwość uzyskania nawet 10 000 złotych, na okres od 3 do 36 miesięcy.

Pożyczka na raty online Ratka.pl

Wybierz kwotę pożyczki do 5000 zł i spłacaj nawet w 24 ratach miesięcznych. Pieniądze możesz otrzymać na konto lub odebrać na poczcie.

Średnia ocena produktu:

Oceniono produkt: 0 razy

Hapi pożyczki

Pożyczka ratalna

Hapi pożyczki

Szczegółowe informacje pożyczki gotówkowej:
Kwota pożyczki [PLN]: 1500 - 10000
Okres kredytowania: 3 - 24 miesiące
Wiek pożyczkobiorcy: od 18 lat
Min. czas wypłaty gotówki:
Pożyczka bez BIK: NIE
Forma spłaty: raty miesięczne
Opłata za weryfikację danych: 1 zł
Koszt wnioskowania przez SMS: ----
Przedłużenie spłaty: ----
Odsetki za zwłokę: dwukrotność stopy referencyjnej NBP oraz 5.5 punktów procentowych
Opłaty za zwłokę: 5 zł każdy telefon, list, sms lub wizyta
Opłata za kontakt nie może przekroczyć 5 zł dziennie i 15 zł w danym miesiącu.
Po jakim czasie kolejna pożyczka: po spłacie poprzedniej


JAK WYGLĄDA POŻYCZKA NA RATY W HAPI


HAPI pożyczki udziela pożyczek gotówkowych w jak najszybszy i najprostszy sposób. Osoby, poszukujące szybkiej pożyczki przez internet mogą otrzymać nawet 10000 złotych, na okres od 3 do 24 miesięcy. Można ją wykorzystać na dowolny cel - szybki kredyt może pomóc w sfinansowaniu niewielkiego remontu, jest także źródłem dodatkowej gotówki przy niezaplanowanych wydatkach i w trudnych sytuacjach życiowych.

ŻEBY UZYSKAĆ POŻYCZKĘ RATALNĄ ONLINE W HAPI POŻYCZKI NALEŻY


Aby otrzymać pożyczkę wystarczy mieć polskie obywatelstwo i ważny dowód osobisty, ukończone 18 lat oraz udokumentowany stały dochód. Podczas rejestracji przyda się również: adres e-mail, telefon komórkowy oraz numer konta bankowego.

PROCEDURA UBIEGANIA SIĘ O POŻYCZKĘ ONLINE NA RATY W HAPI POŻYCZKI


Ubiegając się o pożyczkę wybierz kwotę i okres spłaty. Kolejnym krokiem będzie wypełnienie krótkiego wniosku, w którym należy podać podstawowe dane osobowe. Następnie zostanie przeprowadzona weryfikacja danych. Na adres e-mail otrzymamy link oraz sprawdzony zostanie numer telefonu. Aby potwierdzić konto bankowe zostaniemy poproszeni o przesłanie opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 zł, która jest zwracana po procesie weryfikacji. Wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony przez zautomatyzowany system w ciągu kilku kolejnych minut. Mailowo zostaniesz poinformowany, jaką kwotę możesz pożyczyć i jeśli to zaakceptujesz, a aplikacja zostanie zweryfikowana pozytywnie, pożyczka wpłynie w przeciągu 15 minut bezpośrednio na numer rachunku bankowego podanego podczas rejestracji. Wystarczy potem już tylko spłacać comiesięczne raty, a w nagłych sytuacjach możesz nawet skorzystać z opcji odroczonej płatności.

BAZY DANYCH W JAKICH ZOSTANIESZ SPRAWDZONY W HAPI POŻYCZKI


Hapi udziela pożyczek świadomie, dlatego sprawdza historię kredytową klientów w bazach Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A., Rejestru Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A., Biura Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A.oraz bazie BIK S.A., Związku Banków Polskich i wewnętrznych zbiorach danych IPF Polska sp. z o.o. i Provident Polska S.A.


PRZYKŁAD REPREZENTATYWNY
całkowita kwota pożyczki – 3000 zł; łączna kwota odsetek – 165,38 zł; prowizja – 1638 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy; wysokość miesięcznych rat: 400,28 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta – 4803,38 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) – 153,49%; całkowity koszt pożyczki – 1803,38 zł (wg stanu na dzień 11 marca 2016).

Jeśli masz wątpliwości sprawdź o HAPI POŻYCZKI opinie innych użytkowników dostępne w dziale Opinie poniżej.
Użytkownicy o pożyczce gotówkowej

W tej chwili nie ma żadnych opinii na temat tego produktu, Twoja może być pierwsza!

Dodaj opinię
Aktualności - Szybkie pożyczki gotówkowe na raty
Pożyczka na dowód bez zaświadczeń o dochodach
Wystarczy dowód i udanie się do prywatnej instytucji finansowej, aby cieszyć się z pieniędzy, które pozyskaliśmy na wycieczkę, nowy telewizor lub dowolny inny wydatek. Bez zaświadczeń o dochodach, bez żyrantów, bez innych poręczeń lub sprawdzania BIK - szybko i wygodnie.  
Rezygnacja z umowy kredytu ratalnego i pożyczki na raty
Wiele czynników wpływa na decyzję o skorzystaniu z kredytu ratalnego bądź pożyczki na raty. Dodatkowa gotówka pomoże zrealizować plany i marzenia, nie nadwyrężając naszego budżetu domowego, pod warunkiem, że decyzja była dobrze przemyślana.
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016