Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

POLECANE Kredyty konsolidacyjne

Kredyt konsolidacyjny KONSOŻYCZKA 7,77% Alior Bank

Możesz połączyć płatności kilku rat kredytem konsolidacyjnym w Alior Banku i spłacać jedną niższą. Oprocentowanie od 7,77% na okres do 10 lat.

Kredyt konsolidacyjny pod hipotekę Millennium Bank

Spłacaj jeden kredyt konsolidacyjny w Banku Millennium z preferencyjnym oprocentowaniem od 5,93 i prowizją 0%, zamiast wielu rat kredytów z różnych banków.

Średnia ocena produktu:

Oceniono produkt: 0 razy

mBank

Kredyt konsolidacyjny w mBank

mBank

Zamień wysokie raty kredytowe z innych banków na jedną niższą w mBanku i skorzystaj z Gwarancji najniższej raty oraz ciesz się prowizją 0 zł.
Szczegółowe informacje kredytu konsolidacyjnego:
Oprocentowanie [PLN]: od 12.99% do 15.09%
Kwota kredytu [PLN]: do 150000 PLN
Waluty:
Marża:
Prowizja: 0%
Maksymalny okres kredytowania: 7 lat
Rozpatrzenie wniosku: 0 zł
Wcześniejsza spłata: 0 zł
Przewalutowanie: ----
Kredyt konsolidacyjny umożliwia scalić kredyty z innych banków w jeden tańszy z niższą ratą w mBanku. Dostępna kwota to nawet 150 000 zł na 7 lat. Dodatkowym atutem jest brak prowizji od udzielenia kredytu. 20% kwoty kwoty konsolidowanej możesz przeznaczyć na dowolny cel jak np. remont lub wakacje. Skorzystaj również również z Gwarancji najniższej raty i jeśli inny bank zaproponuje niższą ratę konsolidacyjnego kredytu gotówkowego o takich samych parametrach, mBank przebije obniżając jeszcze bardziej ratę.

Aby otrzymać kredyt konsolidacyjny należy przede wszystkim posiadać zdolność kredytową. Osobom wnioskującym o kredyt przez internet mBank udostępnił aplikację Importer dzięki której mogą udokumentować źródło/wysokość swoich dochodów bez wychodzenia z domu. Opcja dostępna jest dla klientów, których wynagrodzenie wpływa na rachunek w jednym z poniższych banków: PKO BP, ING Bank, BZ WBK, Pekao SA, Millennium Bank, Alior Bank, Inteligo. W pozostałych przypadkach, konieczne będzie dostarczenie dokumentów. mBank informacje o wymaganych dokumentach i sposobie ich dostarczenia prześle e-mailem po podjęciu wstępnej decyzji kredytowej. Gotówkę możesz mieć na koncie nawet w 15 minut od momentu elektronicznego podpisania umowy kredytowej dzięki realizacji przelewu ekspresowego.

Reprezentatywny przykład dla konsolidacyjnego kredytu gotówkowego mBanku: kwota kredytu 39 200 zł, czas obowiązywania umowy 67 miesięcy, miesięczne raty równe w wysokości 913,87 zł, roczne oprocentowanie nominalne 12,99%. Przystąpienie do Ubezpieczenia Spłaty Kredytu Pakiet Komfort jest warunkiem uzyskania przedstawionych w przykładzie parametrów cenowych. Na opłatę za ubezpieczenie składa się iloczyn przyznanej kwoty kredytu, liczby miesięcy i stawki ubezpieczenia w wysokości 0,144%. Prowizja za udzielenie kredytu 0% od kwoty kredytu, RRSO 18,62%, całkowita kwota kredytu 43 385,87 zł, całkowita kwota do zapłaty przez kredytobiorcę 65 732,57 zł. Warunki oferty – wg stanu na 20.03.2014 r.
Użytkownicy o kredycie konsolidacyjnym

W tej chwili nie ma żadnych opinii na temat tego produktu, Twoja może być pierwsza!

Dodaj opinię
Aktualności - Kredyty konsolidacyjne
Chcesz wiedzieć, ile kosztuje Cię kredyt? Pytaj o RRSO
Chcąc wybrać najtańszy kredyt, najczęściej porównujemy wysokości raty lub całkowity koszt kredytu. Te wskaźniki wydają się w pełni oddawać atrakcyjność ofert kredytowych. Czy aby na pewno?
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016