Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

POLECANE Kredyty hipoteczne

Kredyt hipoteczny Megahipoteka Alior Bank

Kredyt hipoteczny Megahipoteka w Alior Banku oferuje marżę już od 1,99% oraz decyzję wstępną nawet w 1 dzień. Bank akceptuje dochody otrzymywane za granicą. Możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Programu "Mieszkanie dla Młodych". 

Ranking kredytów hipotecznych

Najtańszy kredyt hipoteczny
280 000 zł

na 20 lat z LTV 100%, z dodatkowymi produktami i ubezpieczeniem

1. Bank Pekao
2. Bank Pocztowy
3. PKO BP

Najtańszy kredyt hipoteczny
224 000 zł

na 20 lat z LTV 80%, z dodatkowymi produktami i ubezpieczeniem

1. Citi Handlowy
2. Bank Pekao
3. PKO BP
Średnia ocena produktu:

Oceniono produkt: 0 razy

BOŚ Bank

Kredyt hipoteczny z niską ratą

BOŚ Bank

Wybierz kredyt hipoteczny z niską ratą i spełnij marzenia o własnych czterech kątach. Atrakcyjna marża już od 1,29% w przypadku skorzystania z dodatkowego produktu oraz stała prowizja 2%.
Szczegółowe informacje kredytu hipotecznego:
Oprocentowanie [PLN]: WIBOR6M + marża
Kwota kredytu [PLN]: do 90 % wartości nieruchomości
Waluty: PLN
Marża: od 1.49 do 2.70 %
Prowizja: 2%
Maksymalny okres kredytowania: 35 lat
Rozpatrzenie wniosku: 0 zł
Wcześniejsza spłata: 1%, min. 100 zł
Przewalutowanie: ----
Minimalny wkład własny: 10%

  • możliwość obniżenia marży w przypadku skorzystania z dodatkowego produktu np. karta kredytowa, ROR czy pakiet ubezpieczeń. Marża po zastosowaniu odstępstw cenowych z tytułu zakupu dodatkowych produktów i usług nie może być niższa niż 0,99 p.p.
  • atrakcyjna marża 1,29% dotyczy kredytu hipotecznego udzielonego na kwotę od 150 000 zł z LTV do 30%. Warunkiem skorzystania z oferty jest otwarcie lub posiadanie dowolnego rachunku osobistego w Banku przez cały okres kredytowania, z wpływem miesięcznym w wysokości min. 2000 zł oraz zakup dowolnego ubezpieczenia oferowanego przez Bank na okres min. 36 miesięcy i wpłaty prowizji przygotowawczej w wysokości 2% (min. 300 zł).
  • zabezpieczenia przejściowe:
     - do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki marża podwyższona o 1 p.p.
  • do 3 miesięcy wakacji kredytowych w roku

UBEZPIECZENIE:

  • ubezpieczenie kredytowanej nieruchomości Wariant I – 0,0900% rocznie od wartości nieruchomości
  • ubezpieczenie kredytowanej nieruchomości Wariant II – 0,2468% rocznie od wartości nieruchomości
  • ubezpieczenie na życie
RRSO dla kredytu hipotecznego uruchamianego jednorazowo na podstawie przykładu reprezentatywnego dla lokalu mieszkalnego na dzień 05.06.2014r. wynosi 5,61% przy założeniu, że: całkowita kwota kredytu wynosi 220 000 PLN, okres kredytowania wynosi 288 m-cy, spłata w formie równych rat miesięcznych, oprocentowanie zmienne w wysokości 4,63%, które składa się z aktualnej stopy bazowej WIBOR 6M (z dnia 05.06.2014r. wynosi 2,73%) powiększonej o marżę Banku w wysokości 1,90%, LTV = 60%, całkowity koszt kredytu, na który składa się: prowizja przygotowawcza w wysokości 2% od kwoty kredytu tj. 4 400 PLN opłacana gotówką, ubezpieczenie pomostowe przez okres 6 miesięcy zwiększające marżę Banku o 1,0%, inspekcja nieruchomości i ocena wartości w kwocie 290 PLN, PCC i opłaty sądowe za ustanowienie i wykreślenie hipoteki (przy zabezpieczeniu jednej nieruchomości) w kwocie 319 PLN, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych oferowane przez Bank przez cały okres kredytowania w kwocie 7 920 PLN, m-czny koszt prowadzenia ROR w całym okresie kredytowania – 2880 PLN. 
Wysokość raty kapitałowo-odsetkowej przy przyjęciu ww. założeń i uwzględniająca podwyższoną marżę do czasu prawomocnego wpisu hipoteki wynosi 1 394,35 PLN, natomiast rata kapitałowo-odsetkowa po ustanowieniu zabezpieczenia hipotecznego wyniesie 1 268,60 PLN. Całkowita kwota do zapłaty przez Kredytobiorcę wynosi 381 921,13 PLN.

Użytkownicy o kredycie hipotecznym

W tej chwili nie ma żadnych opinii na temat tego produktu, Twoja może być pierwsza!

Dodaj opinię
Aktualności - Kredyty hipoteczne
Kolejne banki w programie MdM
Kolejne banki podpisały umowy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego w związku z uczestnictwem w programie Mieszkania dla Młodych. 
Tani kredyt hipoteczny. Czy tylko "z gwiazdką" ?
Szukasz oferty kredytu mieszkaniowego z niską marżą i bez prowizji? Masz szansę taką ofertę znaleźć. Klient będzie musiał jednak w zamian spełnić kilka warunków.
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016