Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

POLECANE Kredyty hipoteczne

Kredyt hipoteczny Megahipoteka Alior Bank

Kredyt hipoteczny Megahipoteka w Alior Banku oferuje marżę już od 1,99% oraz decyzję wstępną nawet w 1 dzień. Bank akceptuje dochody otrzymywane za granicą. Możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Programu "Mieszkanie dla Młodych". 

Ranking kredytów hipotecznych

Najtańszy kredyt hipoteczny
280 000 zł

na 20 lat z LTV 100%, z dodatkowymi produktami i ubezpieczeniem

1. Bank Pekao
2. Bank Pocztowy
3. PKO BP

Najtańszy kredyt hipoteczny
224 000 zł

na 20 lat z LTV 80%, z dodatkowymi produktami i ubezpieczeniem

1. Citi Handlowy
2. Bank Pekao
3. PKO BP
Średnia ocena produktu:

Oceniono produkt: 0 razy

Eurobank

Kredyt hipoteczny

Eurobank

Eurobank oferuje kredyt hipoteczny z promocyjną marżą już od 1,59% oraz prowizją od 0%. Wystarczy, że skorzystasz z dodatkowych produktów oferowanych przez bank.
Szczegółowe informacje kredytu hipotecznego:
Oprocentowanie [PLN]: 3.95% - 5.32%
Kwota kredytu [PLN]: do 90 % wartości nieruchomości
Waluty: PLN
Marża: od 1.89 do 3 %
Prowizja: do 3 %
Maksymalny okres kredytowania: 30 lat
Rozpatrzenie wniosku: 0 zł
Wcześniejsza spłata: 3%
0% po upływie 3 lat
Przewalutowanie: 0 zł
Minimalny wkład własny: 10%
Kredyt hipoteczny w Eurobanku zachęca atrakcyjnym oprocentowaniem i marżą już od 1,89%. Kredyt udzielany jest w złotówkach na maksymalnie 30 lat. Przy budowie domu lub wykończeniu mieszkania, przyjmowana jest wartość przyszła nieruchomości. Ponadto raz na 12 miesięcy istnieje możliwość skorzystania z wakacji kredytowych. Możesz obniżyć marżę bazową do 1,59% pod warunkiem skorzystania z dodatkowych produktów banku tj. otwarcie konta Online lub Prestige i zadeklarowanie co miesięcznych wpływów na konto minimum 70% środków z najwyższego dochodu wskazanego we wniosku kredytowym oraz przystąpienie i utrzymanie ubezpieczenia na życie z Eurobanku przez cały okres kredytowania. Dodatkowo minimalna marża dostępna jest dla osób, które uzyskują łącznie co najmniej dwa dochody zaakceptowane przez Bank z LTV do 60% włącznie oraz stosunek sumy obciążeń finansowych do sumy dochodów netto Klientów musi być poniżej 40%.
Marża zostaje podwyższona o 0,85 p.p. do czasu prawomocnego wpisu hipoteki na nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu.

W przypadku kredytów do 90% LTV (udział kredytu w wartości nieruchomości) oprocentowanie standardowe wynosi minimalnie 3,95%, z możliwością obniżenia za produkty dodatkowe do 3,65%. Maksymalna wysokość oprocentowania bazowego wynosi 5,32%.

Obniżenie oprocentowania przysługuje w następujących przypadkach:
- 0,2 p.p. konto w pakiecie On-line lub Prestige wraz w wpływem wynagrodzenia przez cały okres kredytowania
- 0,1 p.p. karta kredytowa Eurobanku aktywna przez cały okres kredytowania
- 0,1 p.p. ubezpieczenie od ryzyka zgonu oraz całkowitej i trwałej niezdolności do pracy w dowolnym pakiecie z oferty banku
- 0,1 p.p. ubezpieczenie od utraty pracy w dowolnym pakiecie z oferty banku; utrzymanie ubezpieczenia przez okres co najmniej 3 lat

RRSO na dzień 10.07.2014r. przy całkowitej kwocie kredytu mieszkaniowego: 200 000 zł, LTV 85%, wynosi 5,76 % (oprocentowanie nominalne 5,60%, w tym marża 1,92%, podwyższona o 0,85 p.p. do czasu wpisu hipoteki na rzecz Banku przez 6 miesięcy oraz podwyższona o 0,15 p.p. do czasu spłaty 5% niskiego wkładu własnego; prowizja 2%, okres kredytowania 360 miesięcy, ubezpieczenie na życie: 25 920 zł oraz ubezpieczenie nieruchomości: 6000 zł w całym okresie kredytowania, wycena nieruchomości 260 zł, wpis hipoteki 200 zł, podatek od czynności cywilno-prawnych 19 zł). RRSO może ulec zmianie. Rata miesięczna: 1149,47 zł, całkowita kwota do zapłaty: 407 674,65 zł, całkowity koszt kredytu: 207 674,65 zł.

Użytkownicy o kredycie hipotecznym

W tej chwili nie ma żadnych opinii na temat tego produktu, Twoja może być pierwsza!

Dodaj opinię
Aktualności - Kredyty hipoteczne
Kolejne banki w programie MdM
Kolejne banki podpisały umowy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego w związku z uczestnictwem w programie Mieszkania dla Młodych. 
Tani kredyt hipoteczny. Czy tylko "z gwiazdką" ?
Szukasz oferty kredytu mieszkaniowego z niską marżą i bez prowizji? Masz szansę taką ofertę znaleźć. Klient będzie musiał jednak w zamian spełnić kilka warunków.
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016