Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

Kredyt na święta - telewizor, stół a może lepsze prezenty?

Co roku, na stole wigilijnym Polaków tradycyjnie musi pojawić się 12 potraw, a pod choinką każdy liczy na ten wymarzony prezent. Niestety, coraz częściej musimy posiłkować się dodatkową gotówką oferowaną przez banki jako oferta świąteczna. Decydując się na kredyt na święta zrób to tak abyś potem nie żałował.

Pewne jest, że każdego roku święta mocno nadwyrężają nasze portfele. Nagle okazuje się, że stół jest za mały i nie pomieści wszystkich gości lub telewizor zbyt stary bo ciocia ma większy. Nie wspominając już o typowych wydatkach na świąteczne przysmaki czy podarki dla całej rodziny. Pożyczki, oferta świąteczna, okazują się idealnym spełnieniem naszych życzeń.

Kredyt na telewizor, stół czy lepsze prezenty

Zbliżające się święta oraz liczne promocje w sklepach skłaniają wiele osób do kupna nowszego telewizora lub zakupu nowego stołu. Taki wydatek można sfinansować kredytem gotówkowym. Jeżeli musimy sfinansować zakupy wybierając kredyt na telewizor, kredyt na stół lub kredyt na lepsze prezenty dokładnie przeanalizujmy oferty banków na święta. Ważne jest również ustalenie kwoty pożyczki tak, aby późniejsza spłata nie obciążała domowego budżetu, nawet jeśli bank będzie proponował wyższą kwotę. Warto również poświęcić nieco czasu na porównanie ofert kredytowych. Łatwo porównasz kredyty dzięki RRSO, pod warunkiem zachowania takich samych parametrów czasu i kwoty. Oprócz oprocentowania, uwzględnia ona również pozostałe koszty, takie jak prowizje czy opłaty dodatkowe, gdyż to one stanowią większą część kosztów.

Gdzie wziąć kredyt na nowy telewizor lub nowe meble?
Sklep RTV EURO AGD oferuje raty przez Internet do kwoty 5000 zł. Cały proces bez wychodzenia z domu. Wystarczy mieć konto w jednym z wymienionych banków: Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, Bank BGŻ, Bank BPH, Bank Pekao, Bank Pocztowy, BOŚ Bank, BZ WBK, Crédit Agricole, Deutsche Bank, Eurobank, Getin Bank, ING Bank, Inteligo, mBank, Millennium Bank, PKO BP, Raiffeisen/POLBANK, Volkswagen Bank-direct.
W salonach Agata Meble możemy skorzystać z różnych systemów ratalnych. Często dostępne są promocje kredytów bez oprocentowania i innych kosztów (RRSO 0%) z możliwością odroczenia spłaty o 3 miesiące. Do wyboru mamy oferty kredytów Santander Consumer Bank S.A., Alior Bank, Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz Sygma Bank.

Tutaj możesz sprawdzić ofertę kredytów gotówkowych na święta.

Najlepszym jednak sposobem na uniknięcie obowiązku spłacania zakupów świątecznych przez następne co najmniej 2 lata jest przygotowanie się do tego dużo wcześniej i oczywiście zdrowy rozsądek. Wydatki świąteczne pojawiają się co roku. Można się więc na nie przygotować i przez kilka wcześniejszych miesięcy regularnie odkładać jakąś sumę. Uchroni to nas przed obciążeniem jakim jest kredyt.
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016