Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

POLECANE Kredyty gotówkowe

Pożyczka 5% z gwarancją Alior Bank

Możesz już nie szukać innego kredytu gotówkowego. Otrzymasz pożyczkę z oprocentowaniem tylko 5% i gwarancją najniższej raty przez cały okres pożyczki. Dodatkowo otrzymasz zwrot wszystkich odsetek, jeśli spłacisz pożyczkę w ciągu 6 miesięcy.

Świąteczny Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas

Kredyt gotówkowy w BNP Patribas oferuje promocje na święta w postaci zwrotu 20% spłaconych odsetek.

Ranking kredytów gotówkowych

Najtańszy kredyt gotówkowy 5000 zł


Średnia ocena produktu:

Oceniono produkt: 0 razy

mBank

Kredyt gotówkowy - Kredyt ma się rozumieć

mBank

Kredyt przez internet bez wychodzenia z domu, a gotówkę przeznaczysz na dowolny cel. Kredyt gotówkowy na prostych zasadach pozwoli zrealizować plany.
Szczegółowe informacje kredytu gotówkowego :
Oprocentowanie [PLN]: 8.90 - 9.90%
Kwota kredytu [PLN]: od 500 do 150000
Waluty: PLN
Prowizja: od 10.99 do 17.99 %
Maksymalny okres kredytowania: 96 miesięcy (8 lat)
Rozpatrzenie wniosku: 0 zł
Wcześniejsza spłata: 0 zł
Przewalutowanie: ----
Kredyt gotówkowy w mBanku oferuje od 500 zł do 150 000 zł na dogodny okres kredytowania nawet do 96 miesięcy. Ponad to otrzymujesz 0 zł za wydłużenie okresu spłaty, 0 zł za odroczenie spłaty i 0 zł za wcześniejszą spłatę kredytu. Dodatkowo zakup ubezpieczenia obniża oprocentowanie o 1 p.p.

Wniosek możesz złożyć przez internet. Nie musisz posiadać konta w mBanku, żeby dostać kredyt bez wychodzenia z domu. Jeśli wnioskujesz o kwotę do 50 000 zł swoje dochody możesz potwierdzić przesyłając mailem do mBanku skan historii konta, na które wpływa wynagrodzenie. Szczegółowe informacje otrzymasz mailem po złożeniu wniosku kredytowego. W przypadku pozytywnej decyzji pozostanie tylko wykonać przelew na 1 zł z konta osobistego w innym banku w celu zawarcia umowy kredytowej. Szybko i wygodnie możesz mieć gotówkę nawet w 15 minut na koncie.

Reprezentatywny przykład dla kredytu gotówkowego:
rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 21,95%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 9500 zł, całkowita kwota do zapłaty 13093,88 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 9,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 3593,88 zł (w tym: prowizja 1614,05 zł – 16,99%, odsetki 1979,93 zł), 40 miesięcznych rat równych w wysokości po 327,35 zł, ostatnia rata: 327,23 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.07.2016 r.
Użytkownicy o kredycie gotówkowym

W tej chwili nie ma żadnych opinii na temat tego produktu, Twoja może być pierwsza!

Dodaj opinię
Aktualności - Kredyty gotówkowe
Kredyt na święta - telewizor, stół a może lepsze prezenty?
Co roku, na stole wigilijnym Polaków tradycyjnie musi pojawić się 12 potraw, a pod choinką każdy liczy na ten wymarzony prezent. Niestety, coraz częściej musimy posiłkować się dodatkową gotówką oferowaną przez banki jako oferta świąteczna.
Kredyt na remont mieszkania
Pragnąc zaciągnąć kredyt na remont mieszkania czy domu należy wziąć pod uwagę zwykłą pożyczkę gotówkową albo kredyt hipoteczny, który jest zazwyczaj znacznie niżej oprocentowany. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że ten ostatni w przypadku niewielkich kwot i krótkiego okresu spłaty może być wprawdzie dużo tańszy jednak wymaga poniesienia dodatkowych kosztów związanych z zabezpieczeniem.
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016