Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

POLECANE Kredyty gotówkowe

Pożyczka 5% z gwarancją Alior Bank

Możesz już nie szukać innego kredytu gotówkowego. Otrzymasz pożyczkę z oprocentowaniem tylko 5% i gwarancją najniższej raty przez cały okres pożyczki. Dodatkowo otrzymasz zwrot wszystkich odsetek, jeśli spłacisz pożyczkę w ciągu 6 miesięcy.

Świąteczny Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas

Kredyt gotówkowy w BNP Patribas oferuje promocje na święta w postaci zwrotu 20% spłaconych odsetek.

Ranking kredytów gotówkowych

Najtańszy kredyt gotówkowy 5000 zł


Średnia ocena produktu:

Oceniono produkt: 0 razy

PKO BP

MINI RATKA na dowolny cel

PKO BP

MINI RATKA na co tylko chcesz. Możesz płacić mniej niż 1 zł dziennie za każdy pożyczony 1000 zł przy min. 3,5-letniej spłacie. Do 23 000 zł wystarczy wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy i dowód osobisty. Teraz posiadacze Karty Dużej Rodziny mają możliwość skorzystania z obniżonego oprocentowania nawet o 3 p.p.
Szczegółowe informacje kredytu gotówkowego:
Oprocentowanie [PLN]: 9.99%
Kwota kredytu [PLN]: od 1000 do 120000 PLN
Waluty: PLN
Prowizja: 7.99% / 8.99%
Maksymalny okres kredytowania: 96 miesięcy (8 lat)
Rozpatrzenie wniosku: 0 zł
Wcześniejsza spłata: 0 zł
Przewalutowanie: ----

MINI RATKA w banku PKO BP możesz przeznaczyć na dowolny cel tj. remont mieszkania, wakacje czy zakup sprzętu AGD lub RTV. Kwotę, jaką bank oferuje to nawet 150 000 zł bez zabezpieczeń i poręczycieli na okres do 96 miesięcy (8 lat). Pożyczając do 23 000 zł wystarczy wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy i dowód osobisty.

Bank oferuje obniżenie oprocentowania, w przypadku spełnienia następujących warunków:
- 1,0 p.p. - przystąpienie do ubezpieczenia w wariancie rozszerzonym
- 0,5 p.p. - zakup karty kredytowej banku PKO BP
- 1,0 p.p. - posiadacze Karty Dużej Rodziny i rachunku osobistego w PKO BP z systematycznymi wpływami od 6 miesięcy i bez niedopuszczalnego salda debetowego na dzień złożenia wniosku.
- 2,0 p.p. - jeżeli posiadacz KDR udokumentuje przeznaczenie min. połowy środków z pożyczki na cel związany z edukacją dziecka posiadającego KDR

Niższa prowizja 7,99% za udzielenie kredytu gotówkowego obowiązuje w przypadku, gdy klient posiada konto osobiste w PKO BP od co najmniej 6 miesięcy, na który dokonywane były systematyczne wpływy i na dzień złożenia wniosku nie występowało niedopuszczalne saldo debetowe lub przeniesie rachunek do PKO BP, który wcześniej posiadał w innym banku przez min. 6 miesięcy i na który systematycznie wpływały pieniądze z uwzględnieniem co najmniej jednego wpływu środków na nowy rachunek w PKO BP. Klient przenoszący konto musi ponad to udokumentować historię rachunku w innym banku.

Dodatkowo, jeśli złożysz wniosek w iPKO umowę możesz podpisać elektronicznie lub dostarczy ją kurier. Pozostali klienci mogą wypełnić i wysłać wniosek online a umowę podpisać w oddziale.


Prezentowane warunki odnoszą się do posiadacza Karty Dużej Rodziny i ROR w PKO Banku Polskim z systematycznymi wpływami od 6 miesięcy i bez niedopuszczalnego salda debetowego na dzień złożenia wniosku. RRSO wynosi 23,67% przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11 406,19 zł, oprocentowanie zmienne - 8,99%/rok, całkowity koszt kredytu 7276,01 zł, w tym prowizja 990,50 zł, odsetki 3682,20 zł , koszt ubezpieczenia w wariancie podstawowym 2603,31 zł, całkowita kwota do zapłaty 18 682,20 zł, płatna w 60 ratach miesięcznych po 311,37 zł. Stan na 20.10.2015 r.

Prezentowane warunki odnoszą się dla posiadaczy ROR w PKO Banku Polskim z systematycznymi wpływami od 6 miesięcy i bez niedopuszczalnego salda debetowego na dzień złożenia wniosku. 
RRSO wynosi 25,05% przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11 406,19 zł, oprocentowanie zmienne 9,99%/rok, całkowity koszt kredytu 7716,41 zł, w tym: prowizja 990,50 zł, odsetki 4122,60 zł, koszt ubezpieczenia w wariancie podstawowym 2603,31 zł, całkowita kwota do zapłaty 19 122,60 zł, płatna w 60 ratach miesięcznych po 318,71 zł. Stan na 20.10.2015 r.

Użytkownicy o kredycie gotówkowym

W tej chwili nie ma żadnych opinii na temat tego produktu, Twoja może być pierwsza!

Dodaj opinię
Aktualności - Kredyty gotówkowe
Kredyt na święta - telewizor, stół a może lepsze prezenty?
Co roku, na stole wigilijnym Polaków tradycyjnie musi pojawić się 12 potraw, a pod choinką każdy liczy na ten wymarzony prezent. Niestety, coraz częściej musimy posiłkować się dodatkową gotówką oferowaną przez banki jako oferta świąteczna.
Kredyt na remont mieszkania
Pragnąc zaciągnąć kredyt na remont mieszkania czy domu należy wziąć pod uwagę zwykłą pożyczkę gotówkową albo kredyt hipoteczny, który jest zazwyczaj znacznie niżej oprocentowany. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że ten ostatni w przypadku niewielkich kwot i krótkiego okresu spłaty może być wprawdzie dużo tańszy jednak wymaga poniesienia dodatkowych kosztów związanych z zabezpieczeniem.
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016