Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

POLECANE Kredyty gotówkowe

Pożyczka 5% z gwarancją Alior Bank

Możesz już nie szukać innego kredytu gotówkowego. Otrzymasz pożyczkę z oprocentowaniem tylko 5% i gwarancją najniższej raty przez cały okres pożyczki. Dodatkowo otrzymasz zwrot wszystkich odsetek, jeśli spłacisz pożyczkę w ciągu 6 miesięcy.

Świąteczny Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas

Kredyt gotówkowy w BNP Patribas oferuje promocje na święta w postaci zwrotu 20% spłaconych odsetek.

Ranking kredytów gotówkowych

Najtańszy kredyt gotówkowy 5000 zł


Średnia ocena produktu:

Oceniono produkt: 1 razy

Bank BGŻ

Pożyczka gotówkowa z ratami bez wyrzeczeń

Bank BGŻ

Pożyczka nawet do 100 000 zł bez dodatkowych zabezpieczeń i z gwarancją stałej raty nawet przez 96 miesięcy. Jeżeli skorzystasz z ubezpieczenia to prowizja może wynieść 0 zł.
Szczegółowe informacje kredytu gotówkowego:
Oprocentowanie [PLN]: 7% - 12%
Kwota kredytu [PLN]: do 100000 PLN
Waluty: PLN
Prowizja: od 0%
Maksymalny okres kredytowania: 8 lat
Rozpatrzenie wniosku: 0 zł
Wcześniejsza spłata: 0 zł
Przewalutowanie: ---
Pożyczka z ratami bez wyrzeczeń to oferta Banku BGŻ z minimalnymi formalnościami oraz szybką i uproszczoną procedurą. Decyzję oraz pieniądze otrzymasz w ciągu 1 dnia.

Ubiegając się o kredyt gotówkowy możesz liczyć nawet do 100 000 zł bez dodatkowych zabezpieczeń oraz wybrać ilość rat od 3 do 96 tak, aby wysokość miesięcznej kwoty do spłaty nie była zbyt wysoka i nie obciążała domowego budżetu.

Wybierając przygotowany przez bank atrakcyjny pakiet ubezpieczeń na życie, na wypadek utraty pracy, czasowej niezdolności do pracy oraz ubezpieczenie na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku możemy obniżyć prowizję do 0 zł oraz obniżyć oprocentowanie kredytu o 1 p.p.

RRSO na dzień 07.01.2015 r. dla reprezentatywnego przykładu wynosi 15,46% dla całkowitej kwoty kredytu 16 000,00 zł, spłacanej w 46 równych ratach po 427,87 zł, roczna stała stopa oprocentowania 11%, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 20 640,26 zł, w tym poza całkowitą kwotą kredytu: odsetki 3 681,86 zł, prowizja 958,40 zł.
Użytkownicy o kredycie gotówkowym
Podpis: r

Czy użytkownik poleca produkt:

Ocena produktu:

kredyt ok, ale pakiet ubezpieczeniowy niestety OBOWIĄZKOWY
Dodaj opinię
Aktualności - Kredyty gotówkowe
Kredyt na święta - telewizor, stół a może lepsze prezenty?
Co roku, na stole wigilijnym Polaków tradycyjnie musi pojawić się 12 potraw, a pod choinką każdy liczy na ten wymarzony prezent. Niestety, coraz częściej musimy posiłkować się dodatkową gotówką oferowaną przez banki jako oferta świąteczna.
Kredyt na remont mieszkania
Pragnąc zaciągnąć kredyt na remont mieszkania czy domu należy wziąć pod uwagę zwykłą pożyczkę gotówkową albo kredyt hipoteczny, który jest zazwyczaj znacznie niżej oprocentowany. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że ten ostatni w przypadku niewielkich kwot i krótkiego okresu spłaty może być wprawdzie dużo tańszy jednak wymaga poniesienia dodatkowych kosztów związanych z zabezpieczeniem.
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016