Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

POLECANE Kredyty gotówkowe

Pożyczka 5% z gwarancją Alior Bank

Możesz już nie szukać innego kredytu gotówkowego. Otrzymasz pożyczkę z oprocentowaniem tylko 5% i gwarancją najniższej raty przez cały okres pożyczki. Dodatkowo otrzymasz zwrot wszystkich odsetek, jeśli spłacisz pożyczkę w ciągu 6 miesięcy.

Świąteczny Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas

Kredyt gotówkowy w BNP Patribas oferuje promocje na święta w postaci zwrotu 20% spłaconych odsetek.

Ranking kredytów gotówkowych

Najtańszy kredyt gotówkowy 5000 zł


Średnia ocena produktu:

Oceniono produkt: 0 razy

BGŻ BNP Paribas

Świąteczny Kredyt gotówkowy

BGŻ BNP Paribas

Kredyt gotówkowy w BNP Patribas oferuje promocje na święta w postaci zwrotu 20% spłaconych odsetek.
Szczegółowe informacje kredytu gotówkowego:
Oprocentowanie [PLN]: od 8.90%
Kwota kredytu [PLN]: od 2000 do 150000 PLN
Waluty: PLN
Prowizja: 2.99% / 3.99% / 4.99%
Maksymalny okres kredytowania: 84 miesiące (7 lat)
Rozpatrzenie wniosku: 0 zł
Wcześniejsza spłata: 0 zł
Przewalutowanie: ----

Aby otrzymać zwrot 20% spłaconych odsetek należy skorzystać z oferty kredytu świątecznego z ubezpieczeniem, spłacać raty w terminie zgodnie z harmonogramem. Klient otrzyma premię w wysokości 20% odsetek spłaconych za każde 12 miesięcy spłaty kredytu oraz na koniec spłaty kredytu (nie więcej niż 760 zł w roku kalendarzowym).

Kredyt gotówkowy banku BNP Paribas
oferuje standardowe oprocentowanie od 8,9% dla wszystkich klientów od 2000 zł do 150 000 zł, na okres od 6 do 84 miesięcy. Warunkiem skorzystania z promocyjnego oprocentowania od 5,9% jest przystąpienie do grupowego ubezpieczenia kredytobiorców stanowiącego zabezpieczenie kredytu (Pakiet B lub Pakiet C) oraz utrzymanie go w całym okresie kredytowania. Zerwanie warunku spowoduje podwyższenie oprocentowania o 2 p.p.

Prowizja za udzielenie kredytu naliczaną od kwoty w zależności od jego wysokości wynosi 2,99 %, 3,99 % lub 4,99 % dla kredytów z ubezpieczeniem.

Gwarancja niezmienności raty – stałe oprocentowanie pod warunkiem utrzymania ubezpieczenia w całym okresie kredytowania

Gwarancja Najniższego Całkowitego Kosztu Kredytu polega na zaoferowaniu przez BNP Paribas niższego całkowitego kosztu kredytu w stosunku do kredytu, który klient otrzymał w innym banku. Gwarancja obejmuje kredyt gotówkowych w wariancie z kontem od 20 000 do 150 000 zł na okres 6-84 miesięcy.

Oprocentowanie 5,9% w skali roku dotyczy kredytu min. 25 000 zł na okres 6-36 miesięcy w ofercie z grupowym ubezpieczeniem (Pakiet B) i ważna jest do 31 maja 2015r.

RRSO dla kredytów gotówkowych z premią na dzień 29.10.2015 r. dla reprezentatywnego przykładu wynosi 15,11%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 20 400 zł, w 62 równych miesięcznych ratach po 466,56 zł, roczna stała stopa oprocentowania 9,40%, całkowita kwota do zapłaty 28 926,86 zł, w tym poza całkowitą kwotą kredytu: odsetki 6106,01 zł, prowizja za udzielenie kredytu 662,53 zł, koszt ubezpieczenia za cały okres kredytowania 1758,32 zł. Jeśli spełnione zostaną warunki określone w Regulaminie, Klient otrzyma premię w wysokości 20% odsetek spłaconych za każde 12 miesięcy spłaty kredytu oraz na koniec spłaty kredytu (nie więcej niż 760 zł w roku kalendarzowym), co dla wskazanego przykładu wynosi 1221,20 zł za cały okres spłaty kredytu (62 miesiące). 

Użytkownicy o kredycie gotówkowym

W tej chwili nie ma żadnych opinii na temat tego produktu, Twoja może być pierwsza!

Dodaj opinię
Aktualności - Kredyty gotówkowe
Kredyt na święta - telewizor, stół a może lepsze prezenty?
Co roku, na stole wigilijnym Polaków tradycyjnie musi pojawić się 12 potraw, a pod choinką każdy liczy na ten wymarzony prezent. Niestety, coraz częściej musimy posiłkować się dodatkową gotówką oferowaną przez banki jako oferta świąteczna.
Kredyt na remont mieszkania
Pragnąc zaciągnąć kredyt na remont mieszkania czy domu należy wziąć pod uwagę zwykłą pożyczkę gotówkową albo kredyt hipoteczny, który jest zazwyczaj znacznie niżej oprocentowany. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że ten ostatni w przypadku niewielkich kwot i krótkiego okresu spłaty może być wprawdzie dużo tańszy jednak wymaga poniesienia dodatkowych kosztów związanych z zabezpieczeniem.
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016