Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

POLECANE Kredyty gotówkowe

Pożyczka 5% z gwarancją Alior Bank

Możesz już nie szukać innego kredytu gotówkowego. Otrzymasz pożyczkę z oprocentowaniem tylko 5% i gwarancją najniższej raty przez cały okres pożyczki. Dodatkowo otrzymasz zwrot wszystkich odsetek, jeśli spłacisz pożyczkę w ciągu 6 miesięcy.

Świąteczny Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas

Kredyt gotówkowy w BNP Patribas oferuje promocje na święta w postaci zwrotu 20% spłaconych odsetek.

Ranking kredytów gotówkowych

Najtańszy kredyt gotówkowy 5000 zł


Średnia ocena produktu:

Oceniono produkt: 0 razy

Alior Bank

Pożyczka 5% z gwarancją

Alior Bank

Możesz już nie szukać innego kredytu gotówkowego. Otrzymasz pożyczkę z oprocentowaniem tylko 5% i gwarancją najniższej raty przez cały okres pożyczki. Dodatkowo otrzymasz zwrot wszystkich odsetek, jeśli spłacisz pożyczkę w ciągu 6 miesięcy.
Szczegółowe informacje kredytu gotówkowego:
Oprocentowanie [PLN]: 5% dla każdego
Kwota kredytu [PLN]: od 500 do 150000 PLN
Waluty: PLN
Prowizja: ustalana indywidualnie
Maksymalny okres kredytowania: 10 lat
Rozpatrzenie wniosku: 0 zł
Wcześniejsza spłata: 0 zł - do 80000 zł
3-5% powyżej 80001 zł
Przewalutowanie: ----
Nowa gwarancja najniższej raty w Alior Banku działa przez cały okres pożyczki. Nie musisz się już zastanawiać czy na pewno twoja pożyczka jest najlepsza i najtańsza, bo żaden bank w jakimkolwiek momencie jej nie przebije.

O pożyczkę do 150 000 zł bez zabezpieczeń, mogą ubiegać się klienci innych banków równie łatwo jak stali klienci. Kredyt do 4000 zł otrzymasz na podstawie oświadczenia o dochodach. Wystarczy przedstawić wyciąg z konta i regularne wpływy z ostatnich 6 miesięcy oraz nie jest wymagane posiadanie konta w Alior Bank.
Pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach, po okazaniu wyciągu z ROR, mogą otrzymać osoby uzyskujące dochody m.in. z umowy o pracę (regularne wpływy za ostatnie 6 miesięcy) lub emeryturę (za 1 miesiąc). Pożyczka na oświadczenie o dochodach nie dotyczy osób uzyskujących dochód z tytułu działalności gospodarczej, działalności rolniczej, umowy zlecenie/o dzieło, wynajmu nieruchomości oraz osoby duchowne

Wysokość prowizji zależy od wiarygodności kredytowej kredytobiorcy, wysokości pożyczki, okresu kredytowania, kanału dystrybucji oraz skorzystania z dodatkowych produktów – w tym ubezpieczenia na życie oraz od utraty pracy.

Wniosek o pożyczkę gotówkową możesz złożyć przez internet, a pieniądze otrzymasz bez wychodzenia z domu, nawet w 1 dzień. Wypełnienie wniosku online potrwa zaledwie kilka minut. Wystarczy podać podstawowe dane osobowe i finansowe, na podstawie których bank dokona wstępnej weryfikacji zdolności kredytowej.

Przykład reprezentatywny: RRSO wynosi 17,2%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 8330 zł, całkowita kwota do zapłaty: 10 408,47 zł, oprocentowanie nominalne: 5%, całkowity koszt kredytu: 2078,47 zł (w tym: prowizja od udzielonego kredytu: 1356,05 zł (14%), odsetki 722,42 zł), 34 równych, miesięcznych rat w wysokości 306,13 zł. Stanu na 17.06.2015 r.
Użytkownicy o kredycie gotówkowym

W tej chwili nie ma żadnych opinii na temat tego produktu, Twoja może być pierwsza!

Dodaj opinię
Aktualności - Kredyty gotówkowe
Kredyt na święta - telewizor, stół a może lepsze prezenty?
Co roku, na stole wigilijnym Polaków tradycyjnie musi pojawić się 12 potraw, a pod choinką każdy liczy na ten wymarzony prezent. Niestety, coraz częściej musimy posiłkować się dodatkową gotówką oferowaną przez banki jako oferta świąteczna.
Kredyt na remont mieszkania
Pragnąc zaciągnąć kredyt na remont mieszkania czy domu należy wziąć pod uwagę zwykłą pożyczkę gotówkową albo kredyt hipoteczny, który jest zazwyczaj znacznie niżej oprocentowany. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że ten ostatni w przypadku niewielkich kwot i krótkiego okresu spłaty może być wprawdzie dużo tańszy jednak wymaga poniesienia dodatkowych kosztów związanych z zabezpieczeniem.
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016