Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

POLECANE Kredyty gotówkowe

Pożyczka 5% z gwarancją Alior Bank

Możesz już nie szukać innego kredytu gotówkowego. Otrzymasz pożyczkę z oprocentowaniem tylko 5% i gwarancją najniższej raty przez cały okres pożyczki. Dodatkowo otrzymasz zwrot wszystkich odsetek, jeśli spłacisz pożyczkę w ciągu 6 miesięcy.

Świąteczny Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas

Kredyt gotówkowy w BNP Patribas oferuje promocje na święta w postaci zwrotu 20% spłaconych odsetek.

Ranking kredytów gotówkowych

Najtańszy kredyt gotówkowy 5000 zł


Średnia ocena produktu:

Oceniono produkt: 1 razy

BNP Paribas

Kredyt gotówkowy iGotówka

BNP Paribas

Kredyt gotówkowy iGotówka w BNP Paribas to pieniądze z oprocentowaniem od 5,9% i prowizją od 2,99% bez wychodzenia z domu nawet w 20 minut. Wniosek do 20 000 zł całkowicie przez internet.
Szczegółowe informacje kredytu gotówkowego:
Oprocentowanie [PLN]: do 9.9%
Kwota kredytu [PLN]: od 1000 do 120000 PLN
Waluty: PLN
Prowizja: od 2.99 %
Maksymalny okres kredytowania: 84 miesiące (7 lat)
Rozpatrzenie wniosku: 0 zł
Wcześniejsza spłata: 0 zł
Przewalutowanie: ----
Kredyt gotówkowy iGotówka BNP Paribas to gotówka bez wychodzenia z domu od 1000 zł do 120 000 zł na okres 6-84 miesięcy. 

Kwota do 10 000 zł dostępna jest w pełni przez Internet, gdyż wystarczy wybrać elektroniczny sposób podpisania dokumentów kredytowych. Oprocentowanie 9,90%. Ponad to wybierając opcję z ubezpieczeniem (koszt 7,99%) prowizja za udzielenie kredytu wyniesie 4,99%. Ubezpieczenie kredytu udzielonego przez Internet do kwoty 20 000 zł nie jest wymagane. Prowizja za udzielenie kredytu bez ubezpieczenia wyniesie 15%.
Kwota do 20 000 zł
dostępna jest w pełni przez Internet, gdyż wystarczy wybrać elektroniczny sposób podpisania dokumentów kredytowych. Oprocentowanie 9,90%. Ponad to wybierając opcję z ubezpieczeniem (koszt 7,99%) prowizja za udzielenie kredytu wyniesie 3,99%. Ubezpieczenie kredytu udzielonego przez Internet do kwoty 20 000 zł nie jest wymagane. Prowizja za udzielenie kredytu bez ubezpieczenia wyniesie 15%.
W przypadku kredytu powyżej 20 000 zł, podpisanie dokumentów kredytowych następuje w dowolnym oddziale Banku oraz ubezpieczenie w stawce 7,99% doliczane do raty kredytu jest obowiązkowe. Oprocentowanie wynosi od 5,90% do 9,40% w zależności od okresu kredytowania. Prowizja za udzielenie kredytu wyniesie 2,99%

Oprocentowanie 5,90% dostępne w przypadku ubiegania się o kredyt przez internet na kwotę ponad 25 000 zł i okres nie dłuższy niż 24 miesiące oraz zawarcie umowy ubezpieczenia (Pakiet A3).

Aby otrzymać kredyt należy wykonać symulację i wypełnić wniosek wpisując dane osobowe i teleadresowe, dane dotyczące zatrudnienia i wysokości dochodów, numer rachunku, na który mają zostać wypłacone środki z kredytu oraz wybrać preferowany sposób podpisania dokumentów i dostarczenia dokumentów potwierdzających dane z wniosku kredytowego. Mamy do dyspozycji formę elektroniczną, dostępną dla kredytu do 20 000 zł lub w oddziale banku dla każdej kwoty kredytu. W przypadku podpisywania umowy przez Internet należy dokonać przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł z rachunku, na który mamy otrzymać gotówkę. Szczegóły dotyczące przelewu otrzymasz w wiadomości email, wysłanej po złożeniu wniosku kredytowego. Po przesłaniu wniosku do banku uzyskasz informację o wstępnej decyzji kredytowej. Pozostało już tylko zapoznać się z przesłanymi dokumentami, podpisać je, odesłać wraz z innymi dokumentami do banku i cieszyć się z otrzymanych pieniędzy.

RRSO wynosi 19,55% dla promocyjnego kredytu gotówkowego w kwocie 4400 zł, udzielonego na 39 miesięcy, oprocentowanego w skali roku 9,90%, z prowizją 4,99% oraz ubezpieczeniem 7,99% od raty kredytu. Całkowita kwota do zapłaty: 5865,69 zł, rata kredytu: 150,41 zł, całkowita kwota kredytu: 4400 zł. Stan na dzień 26.06.2015 r. 
Użytkownicy o kredycie gotówkowym
Podpis: Gość

Czy użytkownik poleca produkt:

Ocena produktu:

Wszystkie formalności załatwione przez internet. Nie musiałam chodzić do oddziału. Po wysłaniu potrzebnych dokumentów otrzymałam błyskawicznie pozytywną decyzję banku oraz ekspresowy przelew na konto. Szczerze polecam.
Dodaj opinię
Aktualności - Kredyty gotówkowe
Kredyt na święta - telewizor, stół a może lepsze prezenty?
Co roku, na stole wigilijnym Polaków tradycyjnie musi pojawić się 12 potraw, a pod choinką każdy liczy na ten wymarzony prezent. Niestety, coraz częściej musimy posiłkować się dodatkową gotówką oferowaną przez banki jako oferta świąteczna.
Kredyt na remont mieszkania
Pragnąc zaciągnąć kredyt na remont mieszkania czy domu należy wziąć pod uwagę zwykłą pożyczkę gotówkową albo kredyt hipoteczny, który jest zazwyczaj znacznie niżej oprocentowany. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że ten ostatni w przypadku niewielkich kwot i krótkiego okresu spłaty może być wprawdzie dużo tańszy jednak wymaga poniesienia dodatkowych kosztów związanych z zabezpieczeniem.
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016