Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

POLECANE Kredyty gotówkowe

Pożyczka 5% z gwarancją Alior Bank

Możesz już nie szukać innego kredytu gotówkowego. Otrzymasz pożyczkę z oprocentowaniem tylko 5% i gwarancją najniższej raty przez cały okres pożyczki. Dodatkowo otrzymasz zwrot wszystkich odsetek, jeśli spłacisz pożyczkę w ciągu 6 miesięcy.

Świąteczny Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas

Kredyt gotówkowy w BNP Patribas oferuje promocje na święta w postaci zwrotu 20% spłaconych odsetek.

Ranking kredytów gotówkowych

Najtańszy kredyt gotówkowy 5000 zł


Średnia ocena produktu:

Oceniono produkt: 0 razy

Getin Bank

iKredyt przez internet

Getin Bank

iKredyt w Getin Banku to kredyt na raty udzielany przez internet, bez wychodzenia z domu. Możesz otrzymać nawet do 10000 zł na 36 miesięcy. 
Szczegółowe informacje kredytu gotówkowego :
Waluty: PLN
Kwota kredytu [PLN]: od 500 do 10000
Oprocentowanie [PLN]: 7% - z ubezpieczeniem
10% - bez ubezpieczenia
Prowizja: 14.99%
Maksymalny okres kredytowania: 36 miesięcy
Rozpatrzenie wniosku:
Wcześniejsza spłata: 0 zł
Przewalutowanie: ----
Kredyt gotówkowy iKredyt to oferta dostępna przez internet bez wychodzenia z domu. Główne warunki to kwota do 10000 zł na maksymalny okres 36 miesięcy. Oprocentowanie uzależnione od tego, czy wybierzemy opcję z ubezpieczeniem czy bez. Prowizja stała w wysokości 14,99%.

Wystarczy złożyć wniosek o kredyt i przejść proces zawarcia umowy. W pierwszej kolejności przy pomocy kalkulatora wybierz kwotę i czas spłaty. Następnie wypełnij wniosek, w którym zostaniesz poproszony o podanie danych osobowych, informacji o zatrudnieniu i wysokości uzyskiwanych dochodów oraz numer konta, na który otrzymasz środki z kredytu. Kolejnym krokiem będzie załączenie skanu lub zdjęć Twojego dowodu osobistego i tak wypełniony formularz wysłać do Banku.
Po przeanalizowaniu zawartych w nim danych oraz dokonaniu oceny zdolności kredytowej, otrzymasz informację o wstępnej decyzji kredytowej oraz dalszych krokach. Zapoznaj się z przesłanymi dokumentami tj. formularz informacyjny i wzorem umowy kredytowej. Następnie wykonaj przelew w wysokości 1 zł, na wskazany przez Bank rachunek, w celu weryfikacji tożsamości. Jeżeli wszystko przebiegnie prawidłowo kwota ta zostanie zwrócona. Po potwierdzeniu Twojej tożsamości przejdź do zawarcia umowy o kredyt i ciesz się z gotówki na koncie.

Przykład reprezentatywny:
dla kredytu bez ubezpieczenia – RRSO wynosi 24,1%. Całkowita kwota kredytu 5200 zł, wysokość miesięcznej raty 202,22 zł. Całkowity koszt kredytu 1877,70 zł (960,77 zł odsetki, 916,93 zł prowizja).
Całkowita kwota do zapłaty 7077,70 zł.
dla kredytu z ubezpieczeniem – RRSO wynosi 28,4%. Całkowita kwota kredytu 5300 zł, wysokość miesięcznej raty 215,78 zł. Całkowity koszt kredytu 2252,29zł (739,08 zł odsetki, 491,91 zł koszt ubezpieczenia, 1021,30 zł prowizja). Całkowita kwota do zapłaty 7552,29zł.
Stan na dn. 01.07.2015 r.
Użytkownicy o kredycie gotówkowym

W tej chwili nie ma żadnych opinii na temat tego produktu, Twoja może być pierwsza!

Dodaj opinię
Aktualności - Kredyty gotówkowe
Kredyt na święta - telewizor, stół a może lepsze prezenty?
Co roku, na stole wigilijnym Polaków tradycyjnie musi pojawić się 12 potraw, a pod choinką każdy liczy na ten wymarzony prezent. Niestety, coraz częściej musimy posiłkować się dodatkową gotówką oferowaną przez banki jako oferta świąteczna.
Kredyt na remont mieszkania
Pragnąc zaciągnąć kredyt na remont mieszkania czy domu należy wziąć pod uwagę zwykłą pożyczkę gotówkową albo kredyt hipoteczny, który jest zazwyczaj znacznie niżej oprocentowany. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że ten ostatni w przypadku niewielkich kwot i krótkiego okresu spłaty może być wprawdzie dużo tańszy jednak wymaga poniesienia dodatkowych kosztów związanych z zabezpieczeniem.
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016