Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

POLECANE Kredyty gotówkowe

Pożyczka 5% z gwarancją Alior Bank

Możesz już nie szukać innego kredytu gotówkowego. Otrzymasz pożyczkę z oprocentowaniem tylko 5% i gwarancją najniższej raty przez cały okres pożyczki. Dodatkowo otrzymasz zwrot wszystkich odsetek, jeśli spłacisz pożyczkę w ciągu 6 miesięcy.

Świąteczny Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas

Kredyt gotówkowy w BNP Patribas oferuje promocje na święta w postaci zwrotu 20% spłaconych odsetek.

Ranking kredytów gotówkowych

Najtańszy kredyt gotówkowy 5000 zł


Średnia ocena produktu:

Oceniono produkt: 2 razy

Bank BGŻ

Pożyczka gotówkowa Drugi Rok Gratis

Bank BGŻ

Skorzystaj z atrakcyjnej promocji DRUGI ROK GRATIS. Wystarczy, że przez pierwszy rok regularnie spłacałeś raty pożyczki.
Szczegółowe informacje kredytu gotówkowego:
Oprocentowanie [PLN]: 12%
Kwota kredytu [PLN]: do 20000 PLN
Waluty: PLN
Prowizja: 9%
Maksymalny okres kredytowania: 24 miesiące
Rozpatrzenie wniosku: 0 zł
Wcześniejsza spłata: 0 zł
Przewalutowanie: ----
Kredyt gotówkowy w promocji DRUGI ROK GRATIS to oferta banku BGŻ na pożyczkę do 20 000 zł na okres 24 miesięcy bez ubezpieczenia. Oprocentowanie stałe 12% w skali roku oraz jednorazową prowizją 9% za udzielenie. Aby skorzystać z obniżonego oprocentowania do 0% w drugim roku należy przez pierwsze 12 rat pożyczki spłacać ją terminowo oraz doręczyć do Banku BGŻ „Dyspozycji obniżenia oprocentowania”, stanowiącej załącznik do Regulaminu, w ciągu 14 dni od dnia zapłacenia 12 raty.

RRSO na 10.10.2014 r. wynosi 20,4 %, dla całkowitej kwoty kredytu 10 989,01 zł, spłacanej w 24 ratach, przy czym pierwsze 12 rat w wysokości 517,29 zł z roczną stałą stopą oprocentowania 12%, kolejne raty w wysokości 485,18 zł z roczną stałą stopą oprocentowania 0%, całkowita kwota do zapłaty 13 018,65 zł, w tym poza kwotą kredytu: odsetki 1 040,63 zł, prowizja 989,01 zł. Podane parametry obowiązują w przypadku spełnienia wszystkich warunków ww. Promocji.
W przypadku niespełnienia warunków Promocji, oprocentowanie Pożyczki gotówkowej pozostanie przez cały okres kredytowania na stałym poziomie 12% - przy pozostałych warunkach w zakresie całkowitej kwoty kredytu, liczby rat i prowizji jw. - RRSO na 10.10.2014 r. wyniesie 23,99% całkowita kwota do zapłaty 13 403,99 zł, a odsetki 1 425,97 zł, miesięczna rata przez cały okres kredytowania 517,29 zł. 
Użytkownicy o kredycie gotówkowym
Podpis: Gość

Czy użytkownik poleca produkt:

Ocena produktu:

Otrzymałem 5000 zł bez ściemy, i bez żadnych problemów.
Podpis: Gość

Czy użytkownik poleca produkt:

Ocena produktu:

Pożyczka dobra, a co najważniejsze jest oparta na przejrzystych warunkach.
Dodaj opinię
Aktualności - Kredyty gotówkowe
Kredyt na święta - telewizor, stół a może lepsze prezenty?
Co roku, na stole wigilijnym Polaków tradycyjnie musi pojawić się 12 potraw, a pod choinką każdy liczy na ten wymarzony prezent. Niestety, coraz częściej musimy posiłkować się dodatkową gotówką oferowaną przez banki jako oferta świąteczna.
Kredyt na remont mieszkania
Pragnąc zaciągnąć kredyt na remont mieszkania czy domu należy wziąć pod uwagę zwykłą pożyczkę gotówkową albo kredyt hipoteczny, który jest zazwyczaj znacznie niżej oprocentowany. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że ten ostatni w przypadku niewielkich kwot i krótkiego okresu spłaty może być wprawdzie dużo tańszy jednak wymaga poniesienia dodatkowych kosztów związanych z zabezpieczeniem.
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016