Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

POLECANE Kredyty gotówkowe

Pożyczka 5% z gwarancją Alior Bank

Możesz już nie szukać innego kredytu gotówkowego. Otrzymasz pożyczkę z oprocentowaniem tylko 5% i gwarancją najniższej raty przez cały okres pożyczki. Dodatkowo otrzymasz zwrot wszystkich odsetek, jeśli spłacisz pożyczkę w ciągu 6 miesięcy.

Świąteczny Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas

Kredyt gotówkowy w BNP Patribas oferuje promocje na święta w postaci zwrotu 20% spłaconych odsetek.

Ranking kredytów gotówkowych

Najtańszy kredyt gotówkowy 5000 zł


Średnia ocena produktu:

Oceniono produkt: 0 razy

T-Mobile Usługi Bankowe

Kredyt gotówkowy

T-Mobile Usługi Bankowe

Jeżeli poszukujesz gotówki na dowolny cel, weź kredyt gotówkowy w T-Mobile Usługi Bankowe. Pożyczka do 50 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń na okres 24 miesięcy oprocentowana na 5,50% z prowizją już od 1,99%.
Szczegółowe informacje kredytu gotówkowego:
Oprocentowanie [PLN]: 5.50% - 12% - do 5 lat,
WIBOR3M + marża - 5-10 lat
Kwota kredytu [PLN]: do 150000 PLN
Waluty: PLN
Prowizja: od 1.99 %
Maksymalny okres kredytowania: 10 lat
Rozpatrzenie wniosku: 0 zł
Wcześniejsza spłata: 0 zł
Przewalutowanie: ---

Pożyczka gotówkowa w T-Mobile Usługi Bankowe oferuje do 150 000 zł bez poręczycieli i zabezpieczeń nawet na 10 lat. Kwotę do 50 000 zł możesz mieć bez poręczycieli i zabezpieczeń na okres 24 miesięcy z oprocentowaniem na 5,50% i prowizją już od 1,99%. Prowizja 1,99% dotyczy klientów o najlepszej w ocenie banku zdolności kredytowej. Wstępną decyzję otrzymasz w trakcie wypełniania wniosku, a pieniądze nawet w tym samym dniu. Dla pożyczki od 10 000 zł i więcej istnieje możliwość otrzymania premii w wysokości 500 zł. Premia 500 zł dotyczy pożyczek z ubezpieczeniem w kwocie od 10 000 zł rozłożonych na minimum 24 raty i więcej. Wypłacana będzie w 10 transzach po 50 zł miesięcznie. Premia przysługuje klientom T-Mobile, którzy nie skorzystali z promocji „500 zł za transfer”.

Aby wziąć pożyczkę przez Internet należy wypełnić wniosek podając swoje dane osobowe i informacje o źródłach dochodu oraz określić kwotę. W przypadku otrzymania pozytywnej wstępnej decyzji, należy wybrać sposób potwierdzenia uzyskiwanego dochodu. Bank daje nam do wyboru 2 możliwości:
- weryfikacja dochodu online, polega to na zalogowaniu się do systemu bankowości internetowej banku, w którym posiadamy konto z regularnymi wpływami wynagrodzenia. System automatycznie pobierze informacje o dochodach. Następnie należy dokonać przelew kwoty 1 zł z tego konta w celu potwierdzenia tożsamości.
- pośrednictwo kuriera, należy załączyć zaświadczenie o zatrudnieniu i osiąganych dochodach do przesyłki, którą doręczy kurier.
Po wysłaniu wniosku skontaktuje się konsultant, który zweryfikuje dane podane we wniosku oraz przedstawi szczegółowe warunki oferty. W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej nastąpi ponowny kontakt telefoniczny i w zależności od wyboru:
- pożyczka zostanie zawarta podczas rozmowy a umowa przesłana na adres email. Opcja ta dostępna jest dla kredytów do kwoty 20 000 zł.
- podpisanie nastąpi podczas wizyty kuriera, który dostarczy umowę do podpisania.
Środki otrzymasz na konto niezwłocznie po zawarciu umowy przez telefon lub zweryfikowaniu dokumentów odesłanych za pośrednictwem kuriera.

Przykład reprezentatywny: Kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 12 899 zł, liczba rat: 43, oprocentowanie nominalne: 8,99%, składka na ubezpieczenie na życie: 1607,56 zł, opłata przygotowawcza: 447,12 zł, kwota odsetek: 2599,21 zł, RRSO: 19,32%, rata 408,22 zł, całkowity koszt: 4653,89 zł, całkowita kwota do zapłaty: 17 553,21 zł. Warunki oferty - wg stanu na 08.01.2015r.

Użytkownicy o kredycie gotówkowym

W tej chwili nie ma żadnych opinii na temat tego produktu, Twoja może być pierwsza!

Dodaj opinię
Aktualności - Kredyty gotówkowe
Kredyt na święta - telewizor, stół a może lepsze prezenty?
Co roku, na stole wigilijnym Polaków tradycyjnie musi pojawić się 12 potraw, a pod choinką każdy liczy na ten wymarzony prezent. Niestety, coraz częściej musimy posiłkować się dodatkową gotówką oferowaną przez banki jako oferta świąteczna.
Kredyt na remont mieszkania
Pragnąc zaciągnąć kredyt na remont mieszkania czy domu należy wziąć pod uwagę zwykłą pożyczkę gotówkową albo kredyt hipoteczny, który jest zazwyczaj znacznie niżej oprocentowany. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że ten ostatni w przypadku niewielkich kwot i krótkiego okresu spłaty może być wprawdzie dużo tańszy jednak wymaga poniesienia dodatkowych kosztów związanych z zabezpieczeniem.
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016