Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

POLECANE Kredyty gotówkowe

Pożyczka 5% z gwarancją Alior Bank

Możesz już nie szukać innego kredytu gotówkowego. Otrzymasz pożyczkę z oprocentowaniem tylko 5% i gwarancją najniższej raty przez cały okres pożyczki. Dodatkowo otrzymasz zwrot wszystkich odsetek, jeśli spłacisz pożyczkę w ciągu 6 miesięcy.

Świąteczny Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas

Kredyt gotówkowy w BNP Patribas oferuje promocje na święta w postaci zwrotu 20% spłaconych odsetek.

Ranking kredytów gotówkowych

Najtańszy kredyt gotówkowy 5000 zł


Średnia ocena produktu:

Oceniono produkt: 0 razy

Eurobank

Kredyt gotówkowy

Eurobank

Zapoznaj się z interesującą ofertę kredytów gotówkowych z atrakcyjnym oprocentowaniem lub z premią roczną do 400 zł za terminową spłatę.
Szczegółowe informacje kredytu gotówkowego:
Oprocentowanie [PLN]:
Kwota kredytu [PLN]: od 500 do 120000 PLN
Waluty: PLN
Prowizja:
Maksymalny okres kredytowania: 108 miesiace (9 lat)
Rozpatrzenie wniosku: 0 zł
Wcześniejsza spłata: 0 zł
Przewalutowanie: ----
W ofercie kredytów gotówkowych Eurobanku mamy do dyspozycji aż 120 000 zł na okres 108 miesięcy. Formalności załatwisz nawet w 15 minut, a kredyt możesz uzyskać także na podstawie oświadczenia o dochodach. 
Tani kredyt z kontem skierowany jest do osób, które chcąc obniżyć oprocentowanie zdecydują się założyć lub przenieść swoje konto osobiste do Eurobanku i złożą dyspozycję o przelewaniu wynagrodzenia z tytułu umowa o pracę, emerytura, zasiłek przedemerytalny, renta przez cały okres kredytowania. Osoby, które uzyskują dochody z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, umowy cywilno-prawnej, najmu lub dzierżawy mogą ubiegać się o kredyt z premią roczną i zyskać raz do roku zwrot od 15 do 400 zł za terminową spłatę. Wysokość i liczba premii, jakie można otrzymać po każdych 12 miesiącach regularnej spłaty, są zależne od kwoty kredytu. Jeżeli nie chcemy przenosić konta możemy skorzystać z oferty Kredyt dla wszystkich.

Dodatkowo masz możliwość skorzystania z wakacji kredytowych już po pierwszych 6 terminowo spłaconych ratach, wybrać dzień miesiąca, w którym chcesz spłacać ratę kredytu, korzystać bez prowizji we wpłatomatach i placówkach banku. Ponad to jeśli pojawią się nowe potrzeby już następnego dnia po udzieleniu kredytu możesz zawnioskować o dodatkowe środki.

Przykład reprezentatywny:
tani kredyt z kontem kredyt z premią roczną kredyt dla każdego
RRSO wynosi 22,06% przy całkowitej kwocie pożyczki 15 200 zł, na 51 miesięcy, opłata przygotowawcza 100 zł, prowizja 2138,94 zł, oprocentowanie 6,5%, ubezpieczenie podstawowe kredytu: 2374,66 zł, rata miesięczna kredytu 445,68 zł, całkowita kwota do zapłaty 22 729,47 zł. RRSO wynosi 35,78% przy całkowitej kwocie pożyczki 11 500 zł, na 68 miesięcy, opłata przygotowawcza 100 zł, prowizja 2592,94 zł, oprocentowanie 10%, zwrot części pobranych odsetek: 453,33 zł, pełny pakiet ubezpieczeń kredytu: 4771,44 zł, rata miesięczna kredytu 366,46 zł, całkowita kwota do zapłaty 24 919,24 zł. RRSO wynosi 24,10% przy całkowitej kwocie pożyczki 10 400 zł, na 45 miesięcy, opłata przygotowawcza 100 zł, prowizja 1404,26 zł, oprocentowanie 7,50%, ubezpieczenie podstawowe kredytu: 1407,74 zł, rata miesięczna kredytu 340,29 zł, całkowita kwota do zapłaty 15 312,92 zł.
na dzień 02.09.2015 r.   


Użytkownicy o kredycie gotówkowym

W tej chwili nie ma żadnych opinii na temat tego produktu, Twoja może być pierwsza!

Dodaj opinię
Aktualności - Kredyty gotówkowe
Kredyt na święta - telewizor, stół a może lepsze prezenty?
Co roku, na stole wigilijnym Polaków tradycyjnie musi pojawić się 12 potraw, a pod choinką każdy liczy na ten wymarzony prezent. Niestety, coraz częściej musimy posiłkować się dodatkową gotówką oferowaną przez banki jako oferta świąteczna.
Kredyt na remont mieszkania
Pragnąc zaciągnąć kredyt na remont mieszkania czy domu należy wziąć pod uwagę zwykłą pożyczkę gotówkową albo kredyt hipoteczny, który jest zazwyczaj znacznie niżej oprocentowany. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że ten ostatni w przypadku niewielkich kwot i krótkiego okresu spłaty może być wprawdzie dużo tańszy jednak wymaga poniesienia dodatkowych kosztów związanych z zabezpieczeniem.
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016