Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

POLECANE Konta osobiste

Konto Rozsądne Alior Bank

Konto Rozsądne w Alior Banku oferuje zwrot 1,5% wartości zakupów w hipermarketach, supermarketach i sklepach spożywczych oraz warunkowo nie zapłacimy za prowadzenie konta, a za kartę tylko 5 zł.

Średnia ocena produktu:

Oceniono produkt: 0 razy

Alior Bank

Konto Rozsądne

Alior Bank

Konto Rozsądne w Alior Banku oferuje zwrot 1,5% wartości zakupów w hipermarketach, supermarketach i sklepach spożywczych oraz warunkowo nie zapłacimy za prowadzenie konta, a za kartę tylko 5 zł.
Szczegółowe informacje konta osobistego:
Prowadzenie rachunku: 0 zł / 8 zł
Opłata za używanie karty: 5 zł / 8 zł
Płatności mobilne BLIK: 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce: 0 zł - wszystkie sieci
5 zł - Planet cash i inne
Wypłaty z bankomatów za granicą: 0 zł
Przelew przez internet: 0 zł
Przelew w oddziale: 0 zł - wewnętrzny
7 zł - krajowy
Przelew europejski (SEPA): 5 zł - internet
Przelew zagraniczny (standard): 30 zł - internet
50 zł - oddział
Przelew ekspresowy: od 1 zł do 5 zł - internet
8 zł - oddział
Wpłata na konto w oddziale: 0 zł
Wypłata z konta w oddziale: 0 zł
Zlecenia stałe przez internet: 0 zł
Przelew przez telefon (konsultant): 0 zł - wewnętrzny
5 zł - krajowy

Konto Rozsądne


Już teraz złóż wniosek przez internet

Otwórz konto


Klienci, którzy w danym miesiącu, innym niż miesiąc otwarcia ROR, zagwarantują wpływy na Konto Rozsądne w Alior Banku z tytułu wynagrodzenia od pracodawcy, stypendium z uczelni lub renty/emerytury dokonane przez ZUS, mogą liczyć na 0 zł za prowadzenie konta oraz bezpłatne wszystkie bankomaty w kraju i za granicą. Do konta otrzymasz nowoczesną kartę Debit MasterCard® PayPass™, umożliwiającą dokonywanie płatności zbliżeniowych PayPass, za wydanie której bank pobiera opłatę w wysokości 10 zł i 5 zł miesięcznie za obsługę karty. Jeżeli w danym miesiącu nie wpłynie na konto wynagrodzenie, opłata za użytkowanie karty wzrasta do 13 zł (opłata podstawowa 5 zł i opłata dodatkowa 8 zł). Ponad to pobrana zostanie również opłata za prowadzenie konta 8 zł, a darmowe bankomaty będą tylko Alior banku i Euronetu (za pozostałe pobrana zostanie opłata 5 zł).

DODATKOWE KORZYŚCI OFEROWANE DO KONTA


zwrot 1,5% wydatków kartą debetową
Zwrot wydatków dotyczy transakcji, wykonanych kartą debetową wydaną do Konta Rozsądnego, w sklepach spożywczych, supermarketach i hipermarketach, z wyłączeniem sklepów internetowych. Zwrot jest ograniczony miesięcznie do kwoty 50 zł i 400 zł rocznie. W razie niespełnienia w danym miesiącu warunku z wpływem na konto zwrot nie zostanie wypłacony. 

- dostęp do płatności mobilnych Android Pay i BLIK
Klienci Alior Banku jako jedni z pierwszych w Polsce mogą korzystać z usługi Android Pay. Teraz w łatwy i bezpieczny sposób zapłacisz za zakupy smartfonem w sklepach, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe. Planowane jest również uruchomienie płatności w aplikacjach mobilnych. BLIK to wygodny i bezpieczny sposób płatności, w sklepie oraz internecie, telefonem przy pomocy jednorazowych kodów. Prosto i szybko wypłacisz również gotówkę z bankomatu.


LIMIT KREDYTOWY W KONCIE


O limit może ubiegać się każdy posiadacz konta internetowego pod warunkiem ukończenia 22 lat i uzyskiwania dochodów na terenie Polski. Dostępny limit odnawialny w koncie ustalany jest indywidualnie. RRSO: 24,67%. Opłata pobierana za przyznanie limitu wynosi 2%, min. 75 zł.


JAK ZAŁOŻYĆ KONTO


Wypełnij prosty wniosek przez internet, potwierdź dane wykonując przelew weryfikacyjny z innego banku, w którym posiadasz konto. Pozostało aktywować dostęp do bankowości internetowej. Jeżeli nie chcesz w ten sposób, możesz złożyć wniosek osobiście w najbliższym oddziale lub zadzwonić na infolinie.


CO ZROBIĆ ABY PRZENIEŚĆ KONTO Z INNEGO BANKU


Przeniesienie konta załatwi za ciebie Alior Bank, całkowicie bezpłatnie. Wystarczy, że złożysz wypełniony wniosek o przeniesienie rachunku oraz pełnomocnictwo. Potrzebne będą: nazwa i numer rachunku poprzedniego banku, dane poleceń zapłaty i stałych zleceń (jeżeli chcemy, aby były na nowym koncie) oraz dane podmiotów, które będziemy chcieli poinformować o zmianie konta jak np. pracodawca czy ZUS i US.
Bank w naszym imieniu zamknie dotychczasowe konto, przeniesie środki na nowe, doda polecenia zapłaty i stałe zlecenia oraz poinformuje o zmianie pracodawcę, ZUS, US i inne wskazane przez nas instytucje.

Użytkownicy o koncie osobistym

W tej chwili nie ma żadnych opinii na temat tego produktu, Twoja może być pierwsza!

Dodaj opinię
Aktualności - Konta osobiste
Konto osobiste bez opłat
Banki wychodzą naprzeciw potrzebom klientów. Darmowe konto osobiste? To możliwe. Coraz więcej oferuje możliwość założenia osobistego rachunku, który nie będzie kosztował zupełnie nic. Mowa o dostępie internetowym oraz samym prowadzeniu konta.
Jak wybrać konto bankowe?
Obfitość ofert banków sprawia, że gubimy się, szukając na oślep najlepszej oferty. W przypadku wyboru konta bankowego, wystarczy poznać poszczególne rodzaje kont i dowiedzieć się, czym cechują się oferty instytucji finansowych, aby wybrać najlepiej.
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016