Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

POLECANE Konta

Konto Rozsądne Alior Bank

Konto Rozsądne w Alior Banku oferuje zwrot 1,5% wartości zakupów w hipermarketach, supermarketach i sklepach spożywczych oraz warunkowo nie zapłacimy za prowadzenie konta, a za kartę tylko 5 zł.

eKonto mobilne mBank

eKonto mobilne oferuje dla osób korzystających  z aplikacji mobilnej zwrot nawet 300 zł oraz darmowe prowadzenie konta i 0 zł za kartę do konta.

KONTA BANKOWE

Konto bankowe to współcześnie decydujący produkt bankowy, bez którego nie wyobrażamy sobie funkcjonowania. Na rachunek rozliczeniowy przyjmujemy przelewy wynagrodzenia, opłacamy rachunki albo raty zobowiązań, podobnie jak wypłacamy środki pieniężne z bankomatów, dzięki kartom debetowym wydawanym do rachunków rozliczeniowych.

Wraz ze wzrostem sensu rachunków rozliczeniowych w naszym codziennym funkcjonowaniu banki wcielają coraz nowsze pomysły, wdrażając do oferty nowości.

Dzisiaj dostępne są poza kontami osobistymi też konta oszczędnościowe z ekstra oprocentowaniem środków podobnie jak konta młodzieżowe dla osób poniżej 18 roku życia.
Aktualności - Konta
Konto Rozsądne Alior Banku najlepszym rachunkiem osobistym
Zwycięzcą w rankingu rachunków osobistych dla klientów indywidualnych portalu gazeta.pl oraz kontomierz.pl zostało Konto Rozsądne Alior Banku.
Zwykłe konto czy takie z automatycznym oszczędzaniem?
Wydaje się nam, że oszczędzać można tylko przez odkładanie pewnych kwot kosztem niektórych zachcianek i przyjemności. Problemem jest to, że czasem zachcianki wygrywają z potrzebą odkładania. Z pomocą przychodzą nam banki oferując mechanizmy automatycznego odkładania.
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016