Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

POLECANE Finanse firmy

mBiznes konto Start mBank

Otwórz mBiznes konto Start w mBanku za 0 zł i zyskaj 600 zł na ZUS. Dodatkowo możesz otrzymać "Kredyt na start" do 10 000 zł. Wygodne konto dla firm prowadzących działalność nie dłużej niż 12 miesięcy.

FINANSE FIRMY

Nasz portal kredytowy to ogromna oferta produktów finansowych online różnych instytucji bankowych jak i pozabankowych. Portal proponuje szeroką gamę kredytów w rachunku bieżącym, kredytów obrotowych jak również kredytów inwestycyjnych. Znajdziesz tu również bogatą propozycje kont dla firm. O ile jesteś zainteresowany instrumentami do lokowania dodatkowej gotówki, proponujemy lokaty dla Twojej firmy.

Zachęcamy do poznania oferty produktów finansowych dla firm.
Aktualności - Finanse firmy
Kredyt na start działalności
Założenie własnej działalności gospodarczej najczęściej wiąże się z koniecznością posiadania dużej ilości kapitału. Jak zauważa ekspert firmy Expander, dla początkujących dostępnych jest wiele możliwości: od kredytów na start, przez leasing, po skorzystanie z pomocy tzw. aniołów biznesu. Co warto wybrać?
Mikroprzedsiębiorcy coraz częściej i więcej pożyczają w Providencie
Wartość portfela pożyczek dla mikroprzedsiębiorców, po pięciu miesiącach sprzedaży, wynosi 4,5 mln złotych. Takie dane podaje firma Provident Polska, która w marcu br. wprowadziła do swojej oferty pożyczki dla osób prowadzących działalność gospodarczą.
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016