Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

POLECANE Darmowe konta osobiste

Konto Wyższej Jakości Alior Bank

Konto Wyższej Jakości to darmowe konto osobiste z gwarancją niezmienności warunków przez co najmniej 5 lat, za które naprawdę nic nie zapłacimy! 

eKonto mobilne mBank

eKonto mobilne oferuje dla osób korzystających  z aplikacji mobilnej zwrot nawet 300 zł oraz darmowe prowadzenie konta i 0 zł za kartę do konta.

Średnia ocena produktu:

Oceniono produkt: 0 razy

mBank

eKonto mobilne

mBank

eKonto mobilne oferuje dla osób korzystających  z aplikacji mobilnej zwrot nawet 300 zł oraz darmowe prowadzenie konta i 0 zł za kartę do konta.
Szczegółowe informacje konta osobistego:
Przelew przez internet: 0 zł
Prowadzenie rachunku: 0 zł
Opłata za używanie karty: 0 zł / 4 zł
Płatności mobilne BLIK:
Wypłaty z bankomatów w Polsce: 0 zł - Euronet, Planet Cash, BZ WBK, usługa „Wypłaty ze wszystkich bankomatów”
3%, min. 5 zł, max. 9 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą: 3%, min. 9 zł
Przelew w oddziale: 5 zł - wewnętrzny
8 zł - krajowy
Przelew europejski (SEPA): 5 zł
Przelew zagraniczny (standard): 0.35%, min. 20 zł, max. 200 zł
Przelew ekspresowy: 5 zł - internet
10 zł - telefon, oddział
Wpłata na konto w oddziale: 9 zł
Wypłata z konta w oddziale: 9 zł
Przelew przez telefon (konsultant): 2 zł - wewnętrzny
4 zł - krajowy
Zlecenia stałe przez internet: 0 zł

eKonto mobilne mBanku oferuje zwrot 2% od płatności kartami oraz przy użyciu telefonu w tym także z usługą BLIK  (nawet 50 zł przez 5 miesięcy) oraz bonusy (10 zł i 40 zł) za aktywne korzystanie z aplikacji mobilnej. Aby uzyskać maksymalny zwrot 50 zł miesięcznie, należy spełnić trzy warunki. Po pierwsze dokonać transakcji kartą płatniczą na łączną kwotę w wysokości min. 250 zł oraz zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł. Ponad to należy zalogować się do aplikacji mobilnej.

Dodatkowo zyskujesz 0 zł za prowadzenie konta, brak opłaty za obsługę karty, jeżeli miesięczna wartość rozliczonych transakcji bezgotówkowych wyniesie 200 zł, 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez internet oraz bezprowizyjne bankomaty sieci: Euronet, BZ WBK i Planet Cash w kraju. Miesięczna opłata za usługę „Wypłaty ze wszystkich bankomatów” wynosi 5 zł.

Zyskujesz wygodny dostęp do pieniędzy dzięki nowej aplikacji mobilnej na telefon komórkowy oraz nowoczesnemu serwisowi transakcyjnemu, a dzięki ogólnopolskiej sieci wpłatomatów, wpłacasz pieniądze na rachunek bezpłatnie. eKonto mobilne dostępne jest dla klientów, którzy w momencie wnioskowania o jego otwarcie nie posiadają żadnego rachunku prowadzonego w mBanku. Zyskaj jeszcze więcej dzięki usłudze mOkazje.

Przy transakcjach bezgotówkowych i wypłat gotówki  należy pamiętać, że Bank pobiera dodatkowo prowizję, za przewalutowanie zagranicznych transakcji w wysokości 5,9% od wartości transakcji.

Wysokość kredytu odnawialnego może wynieść nawet 150 000 zł. Oprocentowanie wynosi 9,99%. Opłata za przyznanie limitu 2,50% - 5,00% kwoty kredytu, min. 69 zł.
Użytkownicy o koncie osobistym

W tej chwili nie ma żadnych opinii na temat tego produktu, Twoja może być pierwsza!

Dodaj opinię
Aktualności - Darmowe konta osobiste
Konto osobiste bez opłat
Banki wychodzą naprzeciw potrzebom klientów. Darmowe konto osobiste? To możliwe. Coraz więcej oferuje możliwość założenia osobistego rachunku, który nie będzie kosztował zupełnie nic. Mowa o dostępie internetowym oraz samym prowadzeniu konta.
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016