Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

POLECANE Darmowe konta osobiste

Konto Wyższej Jakości Alior Bank

Konto Wyższej Jakości to darmowe konto osobiste z gwarancją niezmienności warunków przez co najmniej 5 lat, za które naprawdę nic nie zapłacimy! 

eKonto mobilne mBank

eKonto mobilne oferuje dla osób korzystających  z aplikacji mobilnej zwrot nawet 300 zł oraz darmowe prowadzenie konta i 0 zł za kartę do konta.

Średnia ocena produktu:

Oceniono produkt: 1 razy

Alior Bank

Konto Wyższej Jakości

Alior Bank

Konto Wyższej Jakości to darmowe konto osobiste z gwarancją niezmienności warunków przez co najmniej 5 lat, za które naprawdę nic nie zapłacimy! 
Szczegółowe informacje konta osobistego:
Przelew przez internet: 0 zł
Prowadzenie rachunku: 0 zł / 12 zł
Opłata za używanie karty: 0 zł
Płatności mobilne BLIK: 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce: 0 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą: 0 zł
Przelew w oddziale: 0 zł
Przelew europejski (SEPA): 0 zł
Przelew zagraniczny (standard): 0 zł
Przelew ekspresowy: 0 zł
Wpłata na konto w oddziale: 0 zł
Wypłata z konta w oddziale: 0 zł
Przelew przez telefon (konsultant): 0 zł
Zlecenia stałe przez internet: 0 zł

Konto Wyższej Jakości


Już teraz złóż wniosek przez internet

Otwórz konto


DARMOWE KONTO BANKOWE - JAKIE WARUNKI TRZEBA SPEŁNIĆ


Konto Wyższej Jakości w Alior Banku to całkowity brak opłat za użytkowanie rachunku bez względu na rodzaj operacji, gdyż w Taryfie Opłat i Prowizji w każdej pozycji widnieje "0 zł". Aby móc korzystać z tych przywilejów, należy zagwarantować comiesięczny wpływ na konto kwoty jednorazowo w wysokości minimum 2500 zł z innego banku lub z konta firmowego prowadzonego w Alior Banku, lub miesięcznie wykonać kartą transakcji bezgotówkowych w wysokości minimum 700 zł.
Do konta otrzymasz nowoczesną kartę Debit MasterCard® PayPass, umożliwiająca dokonywanie płatności zbliżeniowych PayPass, która również jest całkowicie za 0 zł bez względu na wykonane operacje.
Ponadto bank gwarantuje niezmienność tych warunków przez co najmniej 5 lat.


ZA CO PRZYKŁADOWO BĘDZIEMY MUSIELI MIMO WSZYSTKO ZAPŁACIĆ


Tak jak pisaliśmy wcześniej absolutny brak opłat za użytkowanie rachunku bez względu na rodzaj operacji. Wystarczy spełnić jeden z wymienionych wcześniej warunków.


DODATKOWE KORZYŚCI OFEROWANE DO KONTA


- 5 letnia gwarancja niezmienności warunków
Gwarancja oznacza, że Bank przez minimum 5 lat nie będzie naliczał żadnych opłat za prowadzenie rachunku, kartę oraz wszystkie inne operacje i usługi związane z korzystaniem z konta. Gwarancja dotyczy Klientów spełniających jeden z warunków wymaganych do konta.

- dostęp do płatności mobilnych Android Pay i BLIK
Klienci Alior Banku jako jedni z pierwszych w Polsce mogą korzystać z usługi Android Pay. Teraz w łatwy i bezpieczny sposób zapłacisz za zakupy smartfonem w sklepach, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe. Planowane jest również uruchomienie płatności w aplikacjach mobilnych. BLIK to wygodny i bezpieczny sposób płatności, w sklepie oraz internecie, telefonem przy pomocy jednorazowych kodów. Prosto i szybko wypłacisz również gotówkę z bankomatu.


LIMIT KREDYTOWY W KONCIE


O limit może ubiegać się każdy posiadacz konta pod warunkiem ukończenia 22 lat i uzyskiwania dochodów na terenie Polski. Dostępny limit odnawialny w koncie ustalany jest indywidualnie nawet do 100 000 zł. RRSO: 24,67%. Opłata pobierana za przyznanie limitu wynosi 2%, min. 75 zł.


JAK ZAŁOŻYĆ KONTO


Wypełnij prosty wniosek przez internet, potwierdź dane wykonując przelew weryfikacyjny z innego banku, w którym posiadasz konto. Zawarcie Umowy następuje nie później niż w kolejnym dniu roboczym po wpływie środków z przelewu weryfikacyjnego do Banku. Po dokonaniu prawidłowej weryfikacji złożonego wniosku oraz danych przelewu, Bank przesyła potwierdzenie zawarcia umowy wraz z umową w formie elektronicznej na adres e-mail wskazany we wniosku oraz dokonuje zwrotu kwoty za przelew aktywacyjny na rachunek, z którego został dokonany. Pozostało już tylko aktywować dostęp do bankowości internetowej i można korzystać z konta. Dla bardziej tradycyjnych klientów istnieje możliwość złożenia wniosku osobiście w najbliższym oddziale lub zadzwonić na infolinie.


CO ZROBIĆ ABY PRZENIEŚĆ KONTO Z INNEGO BANKU


Przeniesienie konta załatwi za ciebie Alior Bank, całkowicie bezpłatnie. Wystarczy, że złożysz wypełniony wniosek o przeniesienie rachunku oraz pełnomocnictwo. Potrzebne będą: nazwa i numer rachunku poprzedniego banku, dane poleceń zapłaty i stałych zleceń (jeżeli chcemy, aby były na nowym koncie) oraz dane podmiotów, które będziemy chcieli poinformować o zmianie konta jak np. pracodawca czy ZUS i US.
Bank w naszym imieniu zamknie dotychczasowe konto, przeniesie środki na nowe, doda polecenia zapłaty i stałe zlecenia oraz poinformuje o zmianie pracodawcę, ZUS, US i inne wskazane przez nas instytucje.
Użytkownicy o koncie osobistym
Podpis: Marta

Czy użytkownik poleca produkt:

Ocena produktu:

Konto rewelacja pod warunkiem wpływów ponad 2500 zł. Wszystkie operacje naprawdę bez opłat. Nie muszę się zastanawiać czy za coś zapłacę czy mam to za 0 zł. Polecam.
Dodaj opinię
Aktualności - Darmowe konta osobiste
Konto osobiste bez opłat
Banki wychodzą naprzeciw potrzebom klientów. Darmowe konto osobiste? To możliwe. Coraz więcej oferuje możliwość założenia osobistego rachunku, który nie będzie kosztował zupełnie nic. Mowa o dostępie internetowym oraz samym prowadzeniu konta.
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016