Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

POLECANE Darmowe konta osobiste

Konto Wyższej Jakości Alior Bank

Konto Wyższej Jakości to darmowe konto osobiste z gwarancją niezmienności warunków przez co najmniej 5 lat, za które naprawdę nic nie zapłacimy! 

eKonto mobilne mBank

eKonto mobilne oferuje dla osób korzystających  z aplikacji mobilnej zwrot nawet 300 zł oraz darmowe prowadzenie konta i 0 zł za kartę do konta.

Średnia ocena produktu:

Oceniono produkt: 0 razy

Alior Bank

Konto internetowe

Alior Bank

Konto internetowe w Alior banku dla aktywnych klientów oferuje brak opłat a dodatkowo otrzymamy 4% na promocyjnej lokacie 2-miesięcznej oraz bezpłatny dostęp do płatności mobilnych Android Pay i BLIK.
Szczegółowe informacje konta osobistego:
Prowadzenie rachunku: 0 zł
Opłata za używanie karty: 0 zł / 6 zł
Płatności mobilne BLIK: TAK - bezpłatne
Wypłaty z bankomatów w Polsce: 0 zł - własne, Euronet, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą: 0 zł - Euronet, Planet Cash
Przelew przez internet: 0 zł
Przelew w oddziale: 0 zł - wewnętrzny
7 zł - krajowy
Przelew europejski (SEPA): 0 zł
Przelew zagraniczny (standard): 30 zł - internet
50 zł - oddział
Przelew ekspresowy: od 1 zł do 5 zł - internet
8 zł - oddział
Wpłata na konto w oddziale: 0 zł
Wypłata z konta w oddziale: 0 zł
Zlecenia stałe przez internet: 0 zł
Przelew przez telefon (konsultant): 0 zł - wewnętrzny
5 zł - krajowy

Konto Internetowe


Już teraz złóż wniosek przez internet

Otwórz konto


DARMOWE KONTO BANKOWE - JAKIE WARUNKI TRZEBA SPEŁNIĆ


Bezwarunkowo otrzymasz 0 zł za prowadzenie rachunku, standardowy przelew internetowy, przelew europejski oraz za wypłaty w placówkach Alior Banku.
Do konta otrzymasz nowoczesną kartę Debit MasterCard® PayPass™, umożliwiającą dokonywanie płatności zbliżeniowych PayPass. Opłata miesięczna 0 zł za korzystanie z karty do konta, pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 100 zł. Jeżeli nie spełnisz warunku zapłacisz miesięcznie za użytkowanie karty 6 zł.
Bezpłatne bankomaty w kraju i za granicą, wypłacając gotówkę z bankomatów należących do Alior Banku, EURONET lub Planet Cash. Za korzystanie z innych sieci bank pobierz opłatę w wysokości 5 zł.


ZA CO PRZYKŁADOWO BĘDZIEMY MUSIELI MIMO WSZYSTKO ZAPŁACIĆ


Bank pobierze opłaty za tzw. przelew ekspresowy przez internet, a także za przelew zagraniczny. Naliczona zostanie również opłata za wyciągi papierowe oraz sprawdzenie salda w bankomacie.


DODATKOWE KORZYŚCI OFEROWANE DO KONTA


- 4% na promocyjnej lokacie 2-miesięcznej
Oprocentowanie lokaty 2-miesięcznej wynosi 4% dla klientów, którzy założą lokatę w ciągu 30 dni od daty otwarcia konta internetowego oraz będzie aktywny do dnia dokonywania aktualizacji oprocentowania. Oprocentowanie zostanie podniesione z 1% do 4%, a odsetki skorygowane, do 10 dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu założenia lokaty, w przypadku spełnienia powyższych warunków. Łączna suma lokat nie może przekroczyć 10 000 zł.
W razie podjęcia wkładu przed upływem okresu umownego posiadaczowi lokaty nie przysługują odsetki.

-dostęp do płatności mobilnych Android Pay i BLIK
Klienci Alior Banku jako jedni z pierwszych w Polsce mogą korzystać z usługi Android Pay. Teraz w łatwy i bezpieczny sposób zapłacisz za zakupy smartfonem w sklepach, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe. Planowane jest również uruchomienie płatności w aplikacjach mobilnych.
BLIK to wygodny i bezpieczny sposób płatności, w sklepie oraz internecie, telefonem przy pomocy jednorazowych kodów. Prosto i szybko wypłacisz również gotówkę z bankomatu.


LIMIT KREDYTOWY W KONCIE


O limit może ubiegać się każdy posiadacz konta internetowego pod warunkiem ukończenia 22 lat i uzyskiwania dochodów na terenie Polski. Dostępny limit odnawialny w koncie ustalany jest indywidualnie. RRSO: 24,67%. Opłata pobierana za przyznanie limitu wynosi 2%, min. 75 zł.


JAK ZAŁOŻYĆ KONTO


Wypełnij prosty wniosek przez internet, potwierdź dane wykonując przelew weryfikacyjny z innego banku, w którym posiadasz konto. Pozostało aktywować dostęp do bankowości internetowej. Jeżeli nie chcesz w ten sposób, możesz złożyć wniosek osobiście w najbliższym oddziale lub zadzwonić na infolinie.


CO ZROBIĆ ABY PRZENIEŚĆ KONTO Z INNEGO BANKU


Przeniesienie konta załatwi za ciebie Alior Bank, całkowicie bezpłatnie. Wystarczy, że złożysz wypełniony wniosek o przeniesienie rachunku oraz pełnomocnictwo. Potrzebne będą: nazwa i numer rachunku poprzedniego banku, dane poleceń zapłaty i stałych zleceń (jeżeli chcemy, aby były na nowym koncie) oraz dane podmiotów, które będziemy chcieli poinformować o zmianie konta jak np. pracodawca czy ZUS i US.
Bank w naszym imieniu zamknie dotychczasowe konto, przeniesie środki na nowe, doda polecenia zapłaty i stałe zlecenia oraz poinformuje o zmianie pracodawcę, ZUS, US i inne wskazane przez nas instytucje.
Użytkownicy o koncie osobistym

W tej chwili nie ma żadnych opinii na temat tego produktu, Twoja może być pierwsza!

Dodaj opinię
Aktualności - Darmowe konta osobiste
Konto osobiste bez opłat
Banki wychodzą naprzeciw potrzebom klientów. Darmowe konto osobiste? To możliwe. Coraz więcej oferuje możliwość założenia osobistego rachunku, który nie będzie kosztował zupełnie nic. Mowa o dostępie internetowym oraz samym prowadzeniu konta.
Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016