Najnowsze porady finansowe

 Chciałabym skrócić czas spłaty zaciągniętego kilka lat temu kredytu konsolidacyjnego pod hipotekę na 30 lat do 15–20 lat. Oczywiście wiem...

Bardzo zależy mi, aby gdzieś dostać pożyczkę na spłatę chwilówek. Problemem może być brak zdolności kredytowej. Czy jest szansa otrzymać kredyt na s...

Oszczędzaj z BOŚ Bankiem i płać niższe raty kredytowe

Bank Ochrony Środowiska przygotował specjalną ofertę skierowana do Klientów, którzy chcą płacić niższe raty i jednocześnie myślą o regularnym oszczędzaniu. Już teraz wszystkie osoby które zgromadzą „poduszkę finansową” na rachunku oszczędnościowym „Więcej za mniej”, w postaci trzech rat kredytowych, mogą liczyć na obniżenie marż dla kredytu hipotecznego lub gotówkowego o 0,5 p.p. Oznacza to, że Klient zapłaci niższą ratę kapitałowo-odsetkową, a zgromadzone na rachunku oszczędnościowym środki, będą pracowały na preferencyjnych warunkach. Dodatkowo z „poduszki finansowej” Klienci będą mogli skorzystać w każdej chwili. 

Oferta „Zaparkuj swój kredyt” skierowana jest do Klientów którzy stawiają na bezpieczeństwo swoich finansów, na wypadek nieprzewidzianych sytuacji, ale również chcą płacić niższe raty, nawet przez 12 miesięcy. Zgromadzone środki w postaci trzech rat kapitałowo-odsetkowych na rachunku oszczędnościowym „Więcej za mniej”, dają większe bezpieczeństwo Klientowi przy spłacie kredytu. Oznacza to, że w przypadku braku możliwości przelania środków na kolejną ratę (np. z powodu problemów z dostępem do internetu lub przelania niższej kwoty niż wynikającej z harmonogramu), środki te uzupełniane są automatycznie z „poduszki finansowej”. Ponadto kwota zgromadzona na rachunku „Więcej za mniej” może być wykorzystana przez Klienta podczas niespodziewanej sytuacji domowej – np. konieczności wykonania szybkiego mini remontu, etc. 

Warto również podkreślić, że środki te pracują efektywniej niż w przypadku standardowej oferty. Dla salda do 20 tys. zł oprocentowanie zostanie podniesione o 0,5 p.p. w odniesieniu do standardowej oferty rachunku oszczędnościowego natomiast w przedziale 20 – 25 tyś. zł o 0,8 p.p.

Więcej informacji na www.bosbank.pl

Informacja prasowa


Komentarze
Napisz komentarz
Podpis:
Miejscowość:
Treść:

Komentarze moderowane!

Alior Bank
Bank BPS
Bank Pocztowy
BGŻ BNP Paribas
BGŻOptima
BOŚ Bank
BZ WBK
Citi Handlowy
Crédit Agricole
Deutsche Bank
Eurobank
FM Bank
Getin Bank
Idea Bank
ING Bank
Inteligo
mBank
Millennium Bank
Nest Bank
Plus Bank
PKO BP
Raiffeisen/POLBANK
Santander Consumer Bank
T-Mobile Usługi Bankowe
Toyota Bank
Volkswagen Bank-direct
Bank BGŻ
Bank BPH
MultiBank
Getin Online
Meritum Bank
Expander
Akredo
© Copyright by kredytjuz.pl, 2013-2016